Український креативний директор увійшов до складу журі "Каннських левів"
Костя Шнайдер — володар 160 нагород міжнародних фестивалів, серед яких Red Dot, Каннські леви, Epica, Eurobest, ADC*Europe, Golden Drum.
![Український креативний директор увійшов до складу журі "Каннських левів" Український креативний директор увійшов до складу журі "Каннських левів"](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/04/10/20230410094132-6333.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Український креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine Костя Шнайдер став одним із членів журі "Каннських левів".
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Шнайдер увійшов до категорії Industry Craft. Він разом з іншими дев’ятьма членами журі оцінюватиме найкращі проєкти з усього світу та прийматиме рішення щодо стандартів "креативної досконалості".
Переможців оголосять 19-23 червня 2023 року під час офлайн-церемоній. Костя Шнайдер став єдиним представником України в складі журі фестивалю, повний список за посиланням.
Шнайдер — володар 160 нагород міжнародних фестивалів, серед яких Red Dot, "Каннські леви", Epica, Eurobest, ADC*Europe, Golden Drum та ін. Досвід у креативних комунікаціях — понад 16 років.