RU

У Німеччині будуватимуть "крихітні будиночки" через житлову кризу

04.10.2023, 15:10 • 1 хвилина
У Німеччині будуватимуть
Фото: Stadt Neckarsulm

Німецьке місто Неккарзульм оголосила конкурс на забудову двох земельних ділянок, які належать місту. Там мають побудувати два маленькі будиночки. Про це повідомляє міська рада в Facebook.

"Крихітні будиночки" — так називається пілотний проєкт міста Неккарзульм. Це будуть маленькі будиночки, встановлені на колесах, з максимальною житловою площею 50 квадратних метрів. Така нерухомість підійде як для однієї особи, так і для невеликої сім’ї.

Місто виділило муніципальну землю на території колишнього дитячого майданчика. Тепер приватні забудовники можуть претендувати на одну із земельних ділянок. Той, хто виграє контракт, зможе взяти в оренду ділянку під забудову у міста на 25 років.

Неккарзульм хоче забезпечити доступне житло, особливо для одиноких людей і невеликих сімей. Обидва власники майбутніх будиночків повинні будуть використовувати територію на відкритому повітрі (стоянку для автомобілів і велосипедів, овочеву грядку, майданчик для барбекю) спільно, а також ділитися садовим інвентарем, газонокосарками й інструментами.

Мета експериментального проєкту — "створити привабливі варіанти житла для невеликих домогосподарств і розподілити кілька доступних житлових районів у Неккарзульмі відповідно до потреб". Зокрема, місцева влада хоче показати приватним власникам невикористаних земельних ділянок, як їхню територію можна розумно використовувати та тимчасово облаштовувати.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини