У Міносвіти роз'яснили, як вступити до вишу з закордонним атестатом
Фото: Unsplash

Зареєструватися на Національний мультипредметний тест можна з будь-яким пакетом  документів, у разі вступу до вишу з закордонним атестатом, документ потрібно буде визнати в Україні впродовж року. Про це сказав заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко в ефірі телемарафону "Єдині новини", пише "Укрінформ".

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

За словами Вітренка, реєструватися на НМТ можна з будь-яким пакетом документів, тобто це може бути і паспорт, і навіть ідентифікаційний код. Це полегшить процес для тих осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або у які, ймовірно, документи втратили.

"Якщо випускник закінчив школу, наприклад, у Польщі, у нього є польський документ про освіту, то після вступу до закладу вищої освіти України протягом одного року можна подати на визнання до ДП "Інформаційно-іміджевий центр" свій атестат про повну загальну середню освіту. Його визнати — і жодних проблем не буде", — зазначив посадовець.

Вітренко також додав, що за останніми статистичними даними, для складання НМТ зареєструвалися 243 000 абітурієнтів, із них 220 000 в Україні та майже 23 000 — за кордоном.

Реєстрація для участі в мультипредметному тесті розпочалася 3 квітня і триватиме до 3 травня.