У Польщі з червня запустять вагон поїзда з панорамними вікнами: скільки коштує квиток
Фото: Gotthard Panorama Express SBB

У Польщі з 11 червня запускають вагон поїзда з панорамними вікнами. Потяг курсуватиме за маршрутом Porta Moravica, який сполучає австрійське місто Грац і польський Перемишль, пише Wyborcza.

Вагони з панорамними вікнами дуже популярні у Швейцарії, один з таких і позичили для пасажирів першого класу польський перевізник PKP Intercity та австрійська компанія ÖBB. Вагон вміщуватиме 54 пасажири.

Фото: Przemysław Jedlecki
Фото: Przemysław Jedlecki

Щоб насолодитися видами через панорамні вікна, слід брати квиток у першому класі. Квитки з Перемишля до Граца в першому класі коштуватимуть 182 злотих (приблизно 1600 гривень). За словами польки, яка купила такий квиток на 26 червня, ціна на перший та другий клас однакова. 

Зокрема, квиток з Кракова до Перемишля коштує 81 злотий (720 гривень). 

У складі потяга будуть ще два швейцарські безкупейні вагони другого класу, без панорамних вікон. Загалом поїзд Porta Moravica матиме шість вагонів: ще один австрійської залізниці з купе другого класу та два польські другого класу.

Дорога з Перемишля до Граца триває майже 12 годин. З 11 червня поїзд відправлятиметься з Перемишля об 11:00 і прямуватиме через Жешув, Краків, Катовіце та Халупки. З Халупків він їде до Чехії, до Богуміна. Пізніше – Острава, Відень і Грац (22:34). Зворотний шлях із Граца починається о 05:25, потяг прибуває до Перемишля о 17:10.