RU

У сеульському центрі мистецтв "Седжон" з'явиться україномовний аудіогід

18.05.2023, 16:05 • 1 хвилина
У сеульському центрі мистецтв
Фото: Sejong Center

У культурно-мистецькому комплексі "Седжон" у Сеулі, столиці Південної Кореї, з’явиться україномовний гід. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

17 травня, у межах візиту першої леді України Олени Зеленської до Південної Кореї, між посольством України в Республіці Корея та мерією міста Сеул був підписаний Меморандум про співробітництво.

Відтак країни проводитимуть культурні та мистецькі обміни, зокрема разом працюватимуть над реалізацією проєкту впровадження україномовного аудіогіда в Центрі мистецтв "Седжон" у Сеулі.

"Ми підписали Меморандум про старт робіт із запуску першого у Республіці Корея україномовного аудіогіда, який плануємо запустити у комплексі вже цього року, одразу після його реновації. Українці зможуть почути рідною мовою та відкрити для себе давню й багату культуру республіки Корея", — відзначила Олена Зеленська.

На сьогодні вже запустили 63 аудіогіди у 39 країнах. Республіка Корея стане ювілейною, 40-ю країною.

Мистецький центр "Седжон" (Sejong Center) — це найбільший культурно-мистецький комплекс столиці, який вміщує виставкові холи та театральні зали. Він збудований у самому центрі Сеула у 1978 році.

У Центрі діють Сеульський оркестр традиційної музики, Сеульський театр танцю, Сеульський хор, Сеульський традиційний музичний театр, Сеульський театр, Сеульська опера, Сеульський молодіжний оркестр, Сеульський молодіжний хор, Сеульський ансамбль традиційної музики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини