В школах Полтавщини планують впровадити польську мову як іноземну
![В школах Полтавщини планують впровадити польську мову як іноземну В школах Полтавщини планують впровадити польську мову як іноземну](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/08/31/20230831134113-3406.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
На Полтавщині в школах планують впровадити вивчення польської мови як іноземної. Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Ця ініціатива реалізується в межах проєкту "Зміцнення громадянського суспільства через впровадження партисипативних та інклюзивних рішень".
Вивчення польської буде запроваджуватися в три етапи. Спершу для вчителів організують 10-денний кемп у Кракові, потім проводитимуть семінари у школах, спікерами яких будуть польські та англомовні волонтери, а також конкурси та олімпіади для учнів.
"Впевнений, це черговий крок до інтеграції Полтавщини у сферу культури, історії та географії Польщі. Маємо співпрацювати з міжнародними партнерами для розвитку та розбудови України", — зазначив Біленький.