Євген Клопотенко прокоментував оренду Житнього ринку
Фото: facebook.com/zhytniy.rynok

Євген Клопотенко, шеф-кухар, ресторатор та громадський активіст закликає киян прискіпливо слідкувати за аукціоном, на якому Житній ринок планують здавати в оренду терміном до 15 років. Про це він розказав ексклюзивно для Liga.net.

"Як тільки я побачив оголошення про аукціон на оренду Житнього ринку, то не зупинявся ані на секунду. Мій телефон просто "горить" від кількості дзвінків. Скажу чесно, я був дуже приємно вражений кількістю небайдужих киян, які пропонували свою допомогу. З таким свідомим громадянським суспільством на Україну чекає успішне майбутнє".

За словами Євгена, зараз важливо забезпечити "громадський контроль".

"Щоб аукціон пройшов прозоро, консультуємось з юристами та перевіряємо умови конкурсу. Паралельно готуємось до можливого оскарження його результатів, якщо виявиться, що це "схема". Крім того, я шукаю партнерів-однодумців, які готові разом із нами взяти участь у конкурсі. Це може бути як одна компанія, так і умовний консорціум інвесторів", – додає Євген.

Ресторатор також нагадав про громадське обговорення, яке відбулось у грудні. За його словами, він має чітке розуміння, яким бачать Житній ринок кияни. Під час обговорення, виявили, що ринок має стати простором для спілкування, розвитку та підвищення гастрономічної культури.

"Підкреслю, я обома руками за, щоб на аукціоні виграв дійсно достойний інвестор, який збереже Житній та буде дослухатися до думки громади. Зі свого боку я готовий запропонувати всіляку підтримку", – наголошує Євген Клопотенко.

Зі сторони громадськості, Євген зазначає, що має право на "прискіпливий нагляд за долею комунального майна". Також він додає, що буде робити все, щоб голос громади був почутий.

Нагадаємо, що 18 березня Житній ринок виставили на аукціон, який запланований на 25 березня. Початкова ціна оренди будівлі площею понад 11 000 квадратних метрів — 2,5 мільйона гривень.