3 партії рацій для армії: ініціатива від "Flint", "Chipster’s", "Сан Санич" та "Big Bob"

Вже рік минає з того самого ранку, коли по всій країні в телефонах лукало: "Почалося… Що робити?" З перших хвилин ми намагалися бути на зв’язку: телефонували рідним за першої ж можливості, штурмували твітер Ілона Маска, щоб військові мали більше Старлінків. 

Зв’язок об’єднав нас усіх. Коли рідні на іншому краю світу, а друзі – на лінії вогню, тільки він допомагає відчувати любов і підтримку одне одного. Саме тому бренди українських снеків "Flint", "Chipster’s", "Сан Санич" та "Big Bob" започаткували соціальну ініціативу – відкрили банку допомоги на 20 мільйонів гривень, щоб зібрати кошти на рації для наших воїнів. 

До ініціативи може долучитися кожен охочий, для цього потрібно зробити лише 3 простих кроки:

1. Придбати снеки з позначкою "Героям на зв’язок".

2. Знайти у пачці фішку з кодом та зареєструвати його на сайті, в телеграм- чи вайбер-боті.

3. Отримати 5 гривень.

Після цього кожен учасник може обрати, як використати кошти: долучитися до масштабного збору на рації для наших Захисників та Захисниць або переказати 5 гривень собі на мобільний рахунок і зателефонувати рідним та близьким.

З початку ініціативи, з 26 грудня 2022 року, завдяки нашій з вами згуртованості вдалося акумулювати понад 3 мільйони гривень та відправити на фронт 3 партії рацій, які вже отримали військові. 

Тривалість ініціативи продовжили до 31 березня, і що скоріше вдасться зібрати кошти, то швидше ми прокинемося від вже нових і таких очікуваних телефонних дзвінків: "Ми перемогли! Все буде добре". 

Долучайтесь!