Масажний кабінет у вас вдома: як підібрати масажер

Масажери – це чудовий спосіб розслабитися після робочого дня, відновитися після тренувань та просто зняти стрес. Щоб ними скористатися, не потрібно нікуди йти, вони завжди поряд, коли потрібні. Але який краще обрати? Читайте про це далі, обирайте, який підійде найбільше саме вам, а придбати все можна в Цитрусі. 

NAIPO – бренд, який спеціалізується на обладнанні для релаксу та здорового способу життя. Він використовує сучасні технології, щоб створювати різноманітні масажери як для всього тіла, так і для окремих його частин. Масажери NAIPO функціональні та доступні, найдешевший коштує як декілька сеансів масажу в салоні, а слугуватиме вам  багато років. Серед представлених у Цитрусі моделей є перкусійні масажери, масажні накидки, подушки та навіть цілі крісла. 

Для шиї та плечей

Від сидячої роботи часто виникає дискомфорт у шийно-плечевої зоні. Позбутися скутості та напруженості м’язів допоможуть масажні коміри. Вони використовують розумні вібраційні рухи та мають декілька режимів з різним рівнем інтенсивності. А деякі моделі мають навіть функцію підігріву, щоб максимально розслабити м’язи, як, наприклад, Naipo oCuddle Plus

Для ніг

Позбутися втоми та розслабитися допоможуть масажери для ніг. Вони використовують технологію точкового впливу, який не тільки знімає напругу, а й покращує здоров’я, стимулюючи захисні функції організму. Також це чудовий спосіб боротьби з набряками та покращення кровообігу. А Naipo Home-SPA має унікальну функцію гарячої парової ванни, яка крім масажних рухів, огортає ніжки теплою парою, що підсилює задоволення та користь від масажу. 

Для спини 

Функціональна накидка зробить з будь-якого крісла, навіть автомобільного, масажне. Вона поєднує в собі різні види масажу – розминання, нагрівання, вібрація – та може стимулювати як всю спину, так і окремі зони. Регулярне використання зміцнює м’язи спини та є чудовою профілактикою остеохондрозу та засоленості опорно-рухового апарату. Працює від електромережі чи автомобільного прикурювача. У Цитрусі ціна на масажні накидки стартує від 2 499 грн.   

Масажери-подушки 

Компактний та ергономічний варіант для масажу шиї, плечей чи попереку. Їх зручно брати з собою та використовувати, коли забажаєте: вдома, в офісі, під час подорожі. На відміну від усіх інших, вони можуть працювати автономно завдяки вбудованому акумулятору. Масажні ролики обертаються в різних напрямках та з різною інтенсивністю розминають м’язи, знімаючи втому та скутість. Для посилення ефективності є функція підігріву. Придбати такий можна в Цитрусі від 2 299 грн.  

Перкусійні масажери 

Масажний кабінет у вас вдома: як підібрати масажер

Чудові помічники і для спортсменів, і для тих, хто проводить весь день, працюючи за комп’ютером. Вони дозволяють робити інтенсивний або розслабляючий масаж будь-яких частин тіла. Виробляючи до 3 000 ударів на хвилину, такі масажери допомагають розщеплювати надлишок молочної кислоти в м’язах, зменшувати біль та покращувати кровотік. Мають різні види режимів та насадок. Можуть працювати декілька днів на одному заряді, все залежить від інтенсивності використання. 

Повноцінні масажні крісла

Ці пристрої допоможуть розслабити кожен сантиметр вашого тіла: від голови до пальців ніг. Багато різних режимів, професійні техніки масажу, вбудовані динаміки та стильний ергономічний дизайн. Такі крісла стануть чудовим доповненням не лише вашого будинку, а й офісу. 

Масажний кабінет у вас вдома: як підібрати масажер

 Регулярний масаж – турбота про здоров’я та чудовий спосіб відпочинку. І кожен, з описаних вище, масажер чудово з цим впорається.