Патріотична новинка літа – копчена моцарела від Lel’, куштуй й донать на перемогу

Бренд свіжих сирів Lel’ випустив копчену моцарелу у патріотичному пакуванні в колаборації із фондом "Повернись живим", аби долучитись до збору коштів на підтримку ЗСУ. Тепер кожен українець, обираючи цей продукт, робить внесок у підтримку захисників та захисниць України на фронті.

До нової лінійки копченої моцарели увійшов особливий продукт — моцарела міні-кулька із патріотичним пакуванням, З гривні з якого Lel’ перераховує на потреби української армії. Цікавий смак і, що найважливіше, соціальна місія, роблять цей продукт справжньою знахідкою для гурманів та тих, хто прагне допомагати Україні.

Патріотична новинка літа – копчена моцарела від Lel’, куштуй й донать на перемогу

Копчена моцарела виготовлена зі свіжого коров'ячого молока від довірених українських молокозаводів, проходить унікальний процес копчення й на дровах вільхи набуває натурального коптіння, що надає сиру неповторний аромат та смак. Окрім цього, моцарела має формат, який зручно брати з собою для перекусу в дорозі, така закуска не вимагає приготування, не капає і не розливається, що робить її ідеальним супутником для швидкого перекусу в будь-який момент.

Моцарела міні від Lel’— це можливість смакувати вишукане й смачне, знаючи, що ваш вибір також допомагає тим, хто захищає нашу країну. Мілітарі-пакування цієї моцарели — символ підтримки та вдячності, яку кожен може висловити воїнам.

Патріотична новинка літа – копчена моцарела від Lel’, куштуй й донать на перемогу

Окрім того, така моцарела  — універсальний інгредієнт, який можна використовувати у багатьох стравах, від салатів до сендвічів та піци, а також у приготуванні легких ресторанних страв у домашніх умовах. Поєднайте її зі своїми улюбленими продуктами й створіть власні особливі страви.

Зібравши все найкраще, українське, бренд Lel’ створив продукт, який вже завоював серця українців. Кожен шматок копченої моцарели – це шматок смачної історії, яка допомагає будувати краще майбутнє України.

Підтримайте українських захисників і насолоджуйтесь неперевершеним смаком — обирайте копчену моцарелу від бренду Lel’ у ваших улюблених супермаркетах.