Стиль soft girl — "м'яких дівчат" — доволі простий за своєю концепцією: вони звільняються з однієї чи багатьох робіт, аби займатися своїм здоров’ям, хобі, спілкуванням… Словом, жити своє найкраще, на їхню думку, життя. Ця ідея зародила мікротренд у соціальних мережах ще наприкінці 2010 року і відтоді він набуває популярності серед користувачів у різних куточках світу.

@naraazizasmith cravings.. #easyrecipe #homecooking #fypシ #döner #momtok ♬ Autumn Leaves – Timothy Cole

Нара Сміт зараз, імовірно, є найвідомішою інфлюенсеркою, чий контент часто асоціюють з трендами "soft girl" та "tradwife" (традиційна дружина), хоча сама вона не вважає себе частиною жодного з цих рухів. Нара прославилася завдяки своїм відео на TikTok, де готує страви з нуля, доглядає за трьома дітьми та демонструє традиційні сімейні цінності.

Промовистим є також приклад Швеції, яка яка має світову репутацію борця за гендерну рівність. Молоді громадянки, яким відкриті двері до будь-якої професії з гідною оплатою — почали масово підтримувати тренд, який прославляє звільнення з роботи.

Завдяки цьому вони "почуваються щасливішими, ніж будь-коли". Та, як щодо України? Чи можливо за нинішніх обставин практикувати тренд soft girl?

Своєю історією ексклюзивно з LIGA.Life поділилася Неля Янчук — колишня журналістка й телеведуча, яка нині вперше за довгий час живе для себе і нічого не хоче доводити ні собі, ні світу. А психологиня Світлана Арефнія пояснює, чому варто придивитись до цього тренду і чим він може бути корисним для ментальної стабільності.

Щоб прочитати цей матеріал потрібно оформити підписку. Перейдіть до повної версії сторінки.