Фото: Depositphotos.com
Зміст:
  1. Чверть чашки мигдалю, кеш’ю чи фісташок
  2. Пів чашки домашнього сиру із шматочками мандарину   
  3. Два варених яйця
  4. 200 грамів білого йогурту з полуницею 
  5. Банан посипаний гарбузовим насінням

Чверть чашки мигдалю, кеш’ю чи фісташок

Горіхи багаті на білки, клітковину, вітаміни та мінерали. Так, мигдаль є джерелом вітаміну Е, необхідним для функціонування імунної системи. Горіхи дуже калорійні, тому потрібно бути уважним із кількістю спожитого, адже захопитися ними надзвичайно легко. Чверть чашки на день  цілком достатньо для поповнення балансу необхідних мікроелементів.

Фото: Depositphotos.com

Пів чашки домашнього сиру із шматочками мандарину   

Домашній сир  джерело білку та кальцію, а мандарини  вітамін. Така комбінація продуктів може видатися незвичною, проте кислі цитрусові добре смакують разом із домашнім сиром. За смаком можна додати цукор, але це збільшить калорійність страви.

Фото: Depositphotos.com

Два варених яйця

Здається, що два яйця  це досить калорійно. Насправді це лише 150 кілокалорій. Яйця містять холін  вітамін групи В. Він необхідний для обміну речовин, зокрема для метаболізму жирів. 


200 грамів білого йогурту з полуницею 

Чашка полуниці поповнить запас вітаміну С, а білий йогурт  кальцію та протеїнів. Полуниці нададуть яскравого смаку йогурту, який, своєю чергою, нейтралізує кислинку полуниці. Завдяки вмісту живих культур, йогурт покращує травлення та сприяє міцному імунітету.


Банан посипаний гарбузовим насінням

Завдяки вмісту калію і магнію банани позитивно впливають на стан серцево-судинної системи, нормалізують водно-сольовий баланс, а завдяки вмісту вітамінів групи В і триптофану банани допомагають подолати нервове напруження. Гарбузове насіння  джерело  цинку та заліза. Також доведено, що споживання 65 грамів гарбузового насіння щодня знижує рівень цукру в крові. 

Фото: Depositphotos.com