Шкарлет: Вчитель має дати друковані матеріали учням, які не мають техніки вчитись онлайн
Про це в інтерв’ю mind.ua заявив т. в.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.
"Вчитель дає роздруковані додаткові матеріали, наприклад, на тиждень і тримає зв’язок телефоном, дає завдання, пояснює. Тобто підтримує контакт усіма можливими способами", - сказав Шкарлет.
І додав, що надважливе значення тут мають підручники, а забезпечення ними відбулося. Каже, 7 класи забезпечені на 90%.
Мінцифри каже, що досі понад 6000 шкіл не мають нормального підключення до інтернету, але Сергій Шкарлет заявляє, що це неправда.
"За результатами нашого аудиту, лише 74 школи зараз не підключено до інтернету, - стверджує очільник МОН. - Якщо ж йдеться про понад 6000 шкіл, що не мають надшвидкісного інтернету, то й в мене його немає… У мене навіть ні планшета, ні ноутбука немає. Мені вистачає телефона".
Щоправда, очільник МОН не пояснив, як роздрукувати додаткові матерівли, якщо вони у форматі відео, наприклад, і чи точно у школі буде заправлений за держкошт принтер, яким зможуть користуватися вчителі, аби друкувати матеріали для таких дітей.
- Міністр МОЗ Максим Степанов анонсував зміни в роботі шкіл і садочків. Школи та садки у так званій "червоній зоні" з дітьми очно не працюють. Школи на дистанційному навчанні.
- МОН навіть пригрозило директорам шкіл, які відкрили у червоних зонах, штрафами або в’язницею.
- При цьому опитування "Рейтингу" показує, що більшість українців виступає за те, аби діти ходили в школу незважаючи на пандемію.
- Деталі того, як школи в пандемію залишились без підтримки держави, читайте у нашому тексті.