"Біг – це друг": монахиня посіла перше місце на півмарафоні у Луцьку

Перше місце на півмарафоні у Луцьку в своїй категорії посіла монахиня зі Львова. Сестра Вікторія Куспісь пробігла 21-кілометрову дистанцію за 1 годину 44 хвилини.

Всю дистанцію учасниця здолала в чернечій рясі. 

Сама ж бігунка в інтерв’ю виданню "Волинські новини" розповіла, що у спорті вже три роки. Два з яких бере участь у змаганнях. Це був її четвертий марафон. Нині готується до п'ятого – у жовтні в Львові. 

"Біг, як друг, навчає мене перемагати себе, переконує в тому, що я зможу. Коли важко, потрібно подолати труднощі – зараз важко, але скоро стане легко. Навіть коли немає сил, я зможу їх віднайти, попросити в Бога", – поділилася переможниця.
"Біг – це друг": монахиня посіла перше місце на півмарафоні у Луцьку
Черниця Вікторія Куспісь на нагородженні. Фото із соцмереж монахині

Вікторія Куспісь розповіла, що програму для неї розробив тренер.

"Я бігала шість днів, середа – вихідний. За декілька місяців до марафону потрібно випробувати себе – пробігти принаймні два півмарафони. У мене була ціль – просто пробігти марафон і отримати медаль", – розповіла вона.

Присоединяйтесь к Instagram Liga.net - здесь только то, о чем вы не можете не знать

Через насичений день Вікторії доводиться прокидатися раніше, щоб потренуватися.

Черниця також поділилася, що її у захопленні спортом підтримують сестри.

Вікторія Куспісь – сестра-монахиня зі Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни. Проживає у Львові. Навчає дітей, готує їх до Першої Сповіді й Урочистого Святого Причастя.

  • Історія Олесі Крамаренко, яка після 30-ти років повністю змінила свій спосіб життя. Зараз їй 38 і вона бігає, займається йогою і мріє про марафон.