Бренд ROUSSIN відзняв нову колекцію на заводі з переробки поліетилену – фото

"Сміття – невичерпний цінний ресурс майбутнього" – fashion-проєкт з такою назвою презентував український бренд ROUSSIN.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Нову колекцію відзняли на рециклінговому заводі Polygreen, що є одним із найбільших заводів з переробки поліетилену в Україні і входить до корпорації "Біосфера". 

Бренд ROUSSIN відзняв нову колекцію на заводі з переробки поліетилену – фото
Фото: Вікторія Темнова

В релізі зазначається, що Polygreen став локацією для гри сприйняття: моделі ROUSSIN ототожнили себе із працівниками заводу і приєднались до процесу переробки поліетилену, щоб показати цінність людей, відповідальних за збереження ресурсів планети.

Бренд ROUSSIN відзняв нову колекцію на заводі з переробки поліетилену – фото
Моделі ROUSSIN ототожнили себе із працівниками заводу. Фото: Вікторія Темнова

"Сміття, як непотрібна та постійно оновлювана маса, завдяки технологіям може перетворюватися в сировину для виробництва. Для нашого бренду ROUSSIN, sustainable fashion – це, в першу чергу, новаторський підхід до використання ресурсів. Вироби колекції ми створюємо з рефлективних шматочків і виробничих залишків, призначених для утилізації. Браковані тканини реанімуємо авторським розписом, трансформуючи полотно в унікальну картину у вигляді незвичайних луків і оригінальних аксесуарів", – пояснила Софія Русинович, дизайнер і засновниця бренду ROUSSIN.

Бренд ROUSSIN відзняв нову колекцію на заводі з переробки поліетилену – фото
ROUSSIN. Фото: Вікторія Темнова

Це не перша співпраця бренду ROUSSIN та корпорації "Біосфера". У вересні 2020 року, під час Ukrainian Fashion Week 2020 дизайнерка Софія Русинович презентувала свою sustainable fashion колекцію, при створенні якої використала сировину для виробництва пакетів  для сміття.

Довідково: ROUSSIN – український бренд, резидент Ukrainian Fashion Week. Дизайнер бренду Софія Русинович у своїх проєктах приділяє увагу питанням забруднення навколишнього середовища, свідомого споживання, вторинній переробці та іншим соціальним темам. ROUSSIN активно впроваджує у виробництво переробку пластикових пакетів. У колекціях бренду можна побачити рюкзаки, різної форми сумки і навіть взуття, сплетене з поліетиленових пакетів та плівки.