Українські артисти в ролику до Дня боротьби з насильством проти жінок
Посол ООН Маша Єфросиніна вважає, що за кілька років цю тему вдалось вивести з тіні
![Українські артисти в ролику до Дня боротьби з насильством проти жінок Українські артисти в ролику до Дня боротьби з насильством проти жінок](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2020/11/25/20201125124225-6356.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Українські артисти Оля Полякова, Юлія Саніна, Alyosha, MONATIK та Тарас Тополя знялися в ролику, присвяченому Міжнародному дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Відео оприлюднила в Instagram посол ООН Маша Єфросиніна.
Переглянути цей допис в Instagram
У описі до відео Єфросиніна зазначає, що за кілька років тему вдалось вивести з тіні.
"…створюються організації, рухи, тему піднімає преса, будуються притулки. А головне – жінки поступово перестають боятись визнавати, що терпіли насилля та знаходять в собі сміливість просити про допомогу, розривати це складне задушливе коло", – пояснила Єфросиніна.
Читайте також
25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства проти жінок. ООН офіційно затвердив його у 1999 році. Дату вибрали в пам’ять про сестер Мірабаль – політичних активісток, жорстоко вбитих таємною поліцією за наказом диктатора Домініканської Республіки Рафаеля Трухільо в 1960 році.