"Ви не знаєте, що таке війна". Кіра Найтлі озвучила щоденник харківської школярки
Кіра Найтлі. Фото: Bloomsbury

Кіра Найтлі озвучила аудіоверсію щоденника 12-річної української школярки Єви Скалієцької "Ви не знаєте, що таке війна: Щоденник дівчинки з України" ("You Don’t Know What War Is: The Diary of a Young Girl From Ukraine").

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Про це повідомляє видавництво Bloomsbury, яке виграло права на публікацію книги. 

У щоденнику Єва розповіла про перші дні після повномасштабного вторгнення Росії на територію України, бомбардування Харкова та укриття, де ховалася з бабусею. 

"Ви не знаєте, що таке війна". Кіра Найтлі озвучила щоденник харківської школярки
Фото: Twitter @UNRefugeesUK

Кіра Найтлі зізнається, що щоденник українки справив на неї велике враження.

"Це неймовірно важлива історія, яка водночас сильна та глибоко зворушлива. Для мене велика честь бути частиною цієї публікації, розповідаючи надзвичайну історію Єви про натхнення та хоробрість", – зазначає акторка.

Аудіоменеджер Том Скіпп додає: "Для Єви дуже важливо, що Кіра вирішила працювати над цією важливою книгою. Кіра зробила щось справді особливе зі своїм підходом до неї. Вона віддає належне невинному, молодому, але мудрому не за роками тону Єви, а ідеальний образ Кіри є чутливим, інтимним і, зрештою, надзвичайно переконливим".

Британське видання книги вийшло 25 жовтня 2022 року. Українське видавництво Vivat купило права на переклад книги. На своїй сторінці в Instagram зазначають, що наразі щоденником Єви Скалієцької займаються перекладачі.

Читайте також: "Наш час вже близенько": Kalush Orchestra та The Rasmus випустили спільні пісню та кліп