Різдвяні тренування, вправи на спину та грудні м’язи, йога й жироспалювальні тренування

Ранкове привітання сонцю: Сурья-намаскара з варіаціями

Починати свій день з ранкової зарядки дуже корисно. Адже ранкова зарядка – це як розігрів усіх систем й підготовка тіла і розуму перед вильотом у новий день. І для цього у вчених є щонайменше п'ять причин!

Цього разу ми пропонуємо внести трохи різноманіття у звичну рутину й спробувати варіації на тему йогівського привітання Сонцу сур’я-намаскари.

Інші тренування за посиланням.

П'ять вправ для здорової спини

Пандемія COVID-19 змусила перейти з офісної роботи на дистанційну. Серед переваг такого переходу: економія часу та грошей на транспорт, можна працювати хоч на дивані, хоч за столом, їжа завжди поруч.

Проте недоліків також не бракує: зменшення фізичної активності та спокуса перекусити смачненьким, а отже і набір зайвих кілограмів.

Окрім цього, сидячий спосіб життя має безліч негативних наслідків для нашої постави. Її порушення може призвести не тільки до болю в спині, але й до зменшення енергії, головного болю, напруження у зоні шиї та плечей.

Для покращення постави варто виконувати даний комплекс вправ.

Скручування

Різдвяні тренування, вправи на спину та грудні м’язи, йога й жироспалювальні тренування
1
  1. Станьте на коліна.

  2. Корпус дещо заведіть назад.

  3. Зіпріться на витягнуту ліву руку.

  4. Праву руку заведіть за шию.

  5. Опустіть лікоть, а потім повільно підійміть догори.

Виконайте 10 повторень на кожну сторону, затримуючись у верхній точці.

Повне тренування за посиланням.

15 варіантів віджимань для початківців та профі

Віджимання – це дійсно універсальна функціональна вправа. По-перше, їх можна виконувати будь-де й для цього не потрібне додаткове спортивне устаткування. По-друге, якщо брати різні варіації, можна прокачати не тільки м'язи кору, але й всього тіла!

Вони опрацьовують м'язи торсу, навантажують великий та малий м'язи грудей й дельтоподібний м'яз, а також включають усі три м'язи трицепса (найголовніші м'язи верхньої частини руки), найширший м'яз спини, глибинні м'язи грудної клітини, м'язи хребта, живота та талії, м'язи стегон, сідничні м'язи, квадрицепси та гомілки (передній великогомілковий м'яз). Навіть ступні та пальці ніг отримують свою дозу навантаження!

Ми не будемо викладати всі 30 варіантів, поданих у відео, адже там є добре всім знайомі класичні віджимання та полегшені версії складних вправ для початківців, які можна виконувати з колін. Познайомимо вас з найцікавішим, а все інше ви можете побачити на відео.

Для повноцінного тренування грудних м’язів можете обрати 10 вправ й виконати кожну по 10 повторень. Якщо у вас є проблеми із зап’ястками, краще бути обережними та відмовитися від деяких занадто динамічних вправ, або ж одягнути спеціальні бандажі.

До речі, це вправи не тільки для чоловіків! Деякі вправи можуть виконувати й дівчата. Якщо важко, полегшені варіанти можна побачити в кінці повного відео.

Віджимання "Складка"

Різдвяні тренування, вправи на спину та грудні м’язи, йога й жироспалювальні тренування
Віджимання Складка

Youtube-канал Simon Panda

Повне тренування за посиланням.

Добірка святкових тренувань для гарного настрою

У будь-якій незрозумілій ситуації займайтесь спортом! А тим паче якщо у вас зовсім не має різдвяного настрою.

Ці топ-5 кардіотренувань зі святковим антуражем допоможуть не тільки спалити зайві калорії перед святами, але й отримати заряд енергії та гарного настрою.

Різдвяний спортивний челендж

Доведіть собі, що ваш спортивний 2020 рік був немарним. Пройдіть 14-хвилинний челендж з бурпі, планкою, стрибками, випадами та вправою "скелелаз". 

Буде непросто, проте пам'ятайте, що челендж вважається успішним лише тоді, коли техніка виконання вправ була правильною.

Інші тренування за посиланням.

Жироспалювальні тренування від Zuzka Light

Зузка розпочала свою фітнес-кар’єру на сайті bodyrock.tv, але потім пішла у вільне плавання. І в неї дуже непогано виходить. Програма тренувань завжди цікава, як із додатковим знаряддям, так й без. Іноді замість гантелей та гирі використовується домашнє приладдя – ганчірки, дощечки та навіть кошик з речами.

Цього разу ми відібрали три цікавих домашніх тренування, які точно не дадуть вам сумувати!

Веселе домашнє тренування з побутовими речами

Інші тренування за посиланням.

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.