Поради

Комплекс дня | Веселе тренування з дітьми вдома: 5 вправ для спортивного дозвілля усієї родини

03.12.2020, 19:00 • 3 хвилини
Веселе тренування з дітьми вдома: 5 вправ для спортивного дозвілля усієї родини - Фото
Фото: depositphotos.com

Не знаєте, як розважити дітей? Пропонуємо провести час з користю для здоров'я, виконуючи веселе домашнє тренування усією сім'єю. Таке дозвілля може перетворитися у справжнє спортивне змагання. Нумо перевіримо, хто витриваліший: дорослі чи діти?

1. Легкий біг для розминки

Будь-яке тренування варто починати з розминки. Це допоможе розігріти м'язи та підготувати тіло та організм до подальшого тренування. Однією із вправ для розминки може бути легкий біг. Якщо простір дозволяє, можна бігати по кімнаті, а влітку надворі. Проте біг на місці протягом 1 хвилини також буде доречним.

2. Стрибки на одній нозі

Переходимо до стрибків на одній нозі. Почніть зі стрибків на лівій нозі. Праву ногу зігніть у коліні та відірвіть від підлоги. 20 секунд на одній нозі, потім 20 секунд на іншій. Повторіть вправу декілька разів. 

 

3. Баланс

Після стрибків варто дещо відпочити від інтенсиву. Як щодо вправи на баланс? Станьте на одну ногу, а іншу зігніть у коліні та підійміть, як ви це робили під час стрибків. Затримайтесь у такому положенні як можна довше. Можете навіть влаштувати змагання: хто довше протримається на одній нозі! 

4. Стрибки з присіданнями

Повертаємось до стрибків! Поставте ноги на ширині плечей. Присядьте руки опустіть на підлогу. Підстрибніть, піднявши руки догори. Зі стрибків переходимо знову у присідання. Виконайте 15 повторень. 

 

5. Планка

Відпочиньте протягом 10-15 секунд і переходьте до планки на передпліччі. Можна знову влаштувати змагання: хто довше протримається у положенні планки? Проте слідкуйте за технікою виконання: тіло має бути рівною лінією.

Повне тренування

Це лише 5 вправ, комплекс можна продовжити. Більше фізичної активності у оригінальному відео.

Відео: Youtube-канал "POPSUGAR Fitness"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини