Пояснення

Тренування дня | Кросфіт, скакалка, вправи для зміцнення колін, розминка для всього тіла, йога від похмілля

03.01.2021, 12:00 • 4 хвилини
1

Кардіо тренування вдома зі скакалкою: топ-5 вправ для схуднення

Скакалка – один із видів спорядження, яке допоможе провести кардіотренування вдома, на вулиці та навіть у спортивному залі. Стрибки зі скакалкою тонізують м'язи литок та рук, покращують роботу серця та легенів, а також розвивають витривалість.

Оскільки тренування зі скакалкою доволі інтенсивне, воно сприяє спаленню калорій за короткий час. Тож це ідеальний бюджетний тренажер для схуднення в домашніх умовах. Які види існують та як вибрати читайте тут.

Подвійний стрибок

 1. Станьте прямо.

 2. Вирівняйте спину.

 3. Поставте ноги поруч.

 4. Руки зігніть у ліктях.

 5. Зробіть подвійний стрибок.

Виконуйте вправу протягом 20 секунд.

Повне тренування за посиланням.

2

Кросфіт: тренування для початківців

Кросфіт (з англ. CrossFit) — брендована методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом. Є зареєстрованою торговою маркою організації CrossFit, Inc., яку заснували Ґреґ Ґласман та Лорен Дженай у 2000 році. Тренування кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту; до них входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену та інші вправи. 

Для високого рівня підготовки тренування вдома – не дуже зручний формат. Але якщо ви тільки починаєте, сподіваємось, що запропоновані нами тренування вам сподобаються.

Домашній кросфіт без додаткового обладнання

Інші тренування за посиланням.

3

П'ять вправ для отримання додаткового заряду енергії. Розминка усього тіла

Якщо під кінець року ви відчуваєте постійну втому та брак енергії, пропонуємо зробити простий комплекс вправ. 

Його можна виконувати зранку, щоб збадьоритися або додавати до основного тренування у якості розминки. Спортивне спорядження вам не знадобиться. 

Боксерські стрибки

 1. Станьте прямо.

 2. Зігніть руки в ліктях.

 3. Стрибайте на двох ногах, повертаючись спочатку лівим потім правим боком протягом 30 секунд.

Повне тренування за посиланням.

4

Вправи на ноги для тих, у кого болять коліна

Якщо у вас є проблеми з колінними суглобами, через біль та подальше погіршення стану тренування з високим ударним навантаженням вам протипоказані. Проблема в тому, що більшість класичних вправ на ноги саме містять великі навантаження на коліна – стрибки, присідання з великою вагою або біг.

Але це не привід повністю відмовлятися від вправ, адже є спеціальні модифікації, які дозволять до певної міри прокачати м’язи ніг та сідниць та зміцнити м’язи. 

Доктор Леада Малек, яка займається саме цією проблемою, пропонує 25-хвилинне тренування, яке дозволить тримати себе у формі, поки фізіотерапевти будуть займатися пошуком більш серйозних методів лікування вашої проблеми.

У ньому представлені вправи, що працюють на м’язи, які стабілізують та зміцнюють коліно: сідничні м’язи, квадратики та підколінні сухожилля. 

Але перед початком тренування Малек рекомендує добре розігрітися. На її думку, для цього ідеально підходять вправи з масажним ролом (корисні вправи за посиланням). Це збільшить приплив крові до м'язів та поліпшить гнучкість та діапазон рухів суглобів. 

Зосередьтесь на квадрицепсах, сідницях, підколінних сухожиллях та литках. Під час тренування відпочивайте або зупиняйтеся, якщо відчуваєте біль. 

Спинний місток

 1. Ляжте на спину, зігнувши коліна.

 2. Підтягніть куприк та підніміть стегна, натискаючи ногами на підлогу й стискаючи сідниці. Обов’язково підіймайте таз стегнами, а не спиною.

 3. Виконайте 3 підходи по 10 повторень, перерва між ними – 30 секунд.

Повне тренування за посиланням.

5

Йога від похмілля: 20 хвилин й головного білю немає

Йога допомагає зняти напругу в тілі з голови до ніг та змушує кров рухатися так, що кожна частина тіла відчуває насиченість киснем та омолодження.

Ці асани пришвидшать процес відновлення, якщо ви раптом вчора трохи захопилися за святковим столом.

10-хвилинна детокс-йога разом з POPSUGAR

Інші тренування за посиланням.

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.

Ірина Баранська
Ірина Баранська
редакторка тематики здорового способу життя на LIGA.Life