Пояснення

Заборона на ковбаси, обмеження солі та хліба: як із січня зміниться меню у школах

04.01.2021, 17:45 • 2 хвилини
Заборона на ковбаси, обмеження солі та хліба: як із січня зміниться меню у школах  - Фото
Ілюстративне фото - unsplash.com

Дружина президента Олена Зеленська розповіла, які зміни очікуються у шкільному меню з січня 2021 року.

За її словами, минулий рік був присвячений зміні законодавчих норм, що дадуть змогу реформувати систему шкільного харчування.

Зеленська опублікувала інфографіку, згідно з якою, у школах забороняється реалізація енергетичних напоїв, кави, ковбаси, сосисок, рибних консерв тощо. Натомість у шкільному меню має бути збільшена кількість м'яса, молочних продуктів і фруктів.

Вона наголосила, що також з'явилися обов’язкові для виконання гігієнічні вимоги до харчоблоків, персоналу і способів транспортування продуктів.

"У 2020 році вперше було виділено державну субвенцію для шкіл. Вона була використана для закупівлі обладнання й модернізації харчоблоків у 1908 закладах", – зазначила Зеленська.

Дружина президента додала, що за 2021 рік меню у школах має бути оновлено та закликала батьків перевіряти, як дотримуються оновлених правил у навчальних закладах, де навчаються їхні діти.

  • У Міністерстві охорони здоров’я представили новий санітарний регламент для шкіл.
  • З 1 січня 2021 року школи зобов’язані організувати окреме харчування для дітей, у яких є довідка від лікаря про певні дієтичні потреби із встановленим відповідним діагнозом.
Яна Жмурко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини