10 пісень глядацького голосування Нацвідбору на Євробачення 2025
Enleo – Supernova
Жанр: рок.
Микита Леонтьєв почав творчу діяльність у 2022 році кавером на хіт Sweater Weather гурту The Neighbourhood. Дебют виявився вдалим і вже невдовзі вийшла спільна пісня з Машею Кондратенко та ще декілька переспівів, як-от Take Me To Church та Another Love. Також у виконавця є декілька повноформатних робіт: альбом "Молодість" і мініальбом "Сьогодні або ніколи".
Пісня, якою ENLEO пропонує представляти Україну — Supernova. Жанрово це рок-пісня із госпельними мотивами про кохання. Спочатку виконавець програє куплети та приспів англійською, а вже згодом розпочинає новий куплет українською, що надає композиції певного різноманіття.
Муаяд – Amnesia
Жанр: поп.
Муаяд Абдельрахім — український співак з Одеси, який має сирійське коріння. Переможець музичного проєкту "Співають всі!" та учасник вокальних конкурсів — "Чорноморські ігри", "Українська пісня" й "Молода Галичина. На стримінгових сервісах має невеликий творчий доробок, де найбільш популярна пісня-мультитрек "Ми з України", до якого доєдналося багато виконавців, зокрема, Alekseev, Оля Полякова, Дзідзьо, ТНМК.
Пісня, яку обрав Муаяд для Євробачення, – англомовна композиція Amnesia. Це робота у жанрі поп, де знайшлося місце для піанінних елементів. Родзинка — експерименти з вокалом, які дещо нагадують виконання Nemo — тогорічних переможців.
Brykulets – Кришталі
Жанр: поп, експериментальний поп.
Миргородський співак Brukylets став відомий торік завдяки спільній з гуртом Nazva композиції "Чужію я" та коларобації з Wellboy у пісні "Цифри". Крім фітів, у творчості виконавця два повноформатники "Медляки", "Любов" і мініальбом SekS.
"Кришталі" — одна з небагатьох композицій Нацвідбору, що виконується виключно українською. Акустичний мотив, під який згодом доєднується драменбейс – експериментальне рішення, що додає пісні оригінальності та нішовості.
Ranrawi – Anymore
Жанр: альтернативний поп, електро поп.
Виконавиця Ranrawi з Маріуполя – одна з учасниць Нацвідбору, яка не має власного облікового запису на стримінгових сервісах, а публікує пісні виключно на YouTube. Творчість співачки — нове поєднання жанрів: електроніки з темними фольк мотивами. Все це структуровано у відомій поп формі, де приспів запам’ятовується, а загальна динаміка пісні помірна.
Ranrawi подала на Нацвідбір композицію Anymore — поєднання електроніки та фолькового співу з вокальними експериментами.
Grisana – Kohoney
Жанр: поп, аренбі.
Співачка з Дніпра Grisana — одна з небагатьох амбасадорок українського аренбі. Дебютувала у 2024 році піснею "Кохання в лапках". Окрім аренбі, виконавиця не цурається електроніки й латино.
Пісня, яку співачка обрала для Євробачення, – аренбі з елементами електроніки Kohoney. Це суміш естетики дикого заходу та ще божевільнішого кохання. Поп формат дає пісні чималий шанс стати упізнаваною поза конкурсом і популяризувати ім’я виконавиці.
Слухай Сашу – Живи
Жанр: інді-поп.
Композиторка Олександра Гончарук із Києва не має великого доробку, проте може похвалитися чималим досвідом гри на різних інструментах. Останні два роки вона пише музику до серіалів і фільмів.
Її робота для Євробачення-2025 — пісня "Живи" у жанрі інді-поп. Чарівний тандем піанінного супроводу та партії скрипки. Це легкий і ніжний поп про вічне.
Mon Fia – Dive Inside
Жанр: інді-поп.
Виконавиця з Вінниці Mon Fia випускає сингли з 2022. Її музика — це суміш інді-попу, з електронним звучанням і нотками кінематографічності, що нагадує прослуховування саундтреку до епічного фільму.
У композиції Dive Inside співачка занурюється з головою у пошук самоідентичності та намагається знайти відповіді на складні питання. Усе це під англомовний вокал, що виводить Mon Fia на новий рівень творчості.
Yagody – БрамаЯ
Жанр: етнодрама, електрофольк.
Львівський гурт Yagody один з учасників Євробачення, які торік уже потрапили у фінал Нацвідбору і цьогоріч вирішили спробувати ще раз. У 2020 році дебютували альбомом "Ягоди" та кліпом "Калина-Малина". Їхня музика — це повноцінна етнодрама з театральним перфомансом.
Пісня "БрамаЯ" — веселий танок із карпатських гір, де до хорового співу й автентичного інструменталу додали елементи денсу. Аудіально це дуже цікава суміш, що потребує відповідної візуалізації.
Starykova Hrystyna – Rise
Жанр: поп.
Starykova Hrystyna – співачка з Мирнограда Донецької області й учасниця вокального проєкту "Голос Країни". У 2024 році випустила сингл "Тримай", це єдина власна робота серед каверів на відомі хіти.
Її пісня для Євробачення Rise – це суміш української та англійської мов, де попмузика набуває особливих театральних масштабів, а вокальне виконання залишається незмінним протягом усієї композиції.
FIЇNKA – Культура
Жанр: фольк-поп.
Етнічна гуцулка родом з Івано-Франківщини Fiїnka відома своїми піснями, які виконує автентичним діалектом, а також веде гумористичне шоу "Ліжник ТВ". У 2023 була однією з фіналісток Нацвідбору на Євробачення. Нова пісня виконавиці — суміш навколорепової читки з гуцульським діалектом і народними інструментами. Емоційно робота нагадує гумористичну композицію "Довбуш", з якою Fіїnka брала участь у торішньому відборі.