Зміст:
  1. Tery – Разом
  2. Хейтспіч – Птахи летять додому
  3. SadSvit – Напевно ти
  4. Ragapop – Do you listen to Ragapop?
  5. Рrovulok, sheetel – Звичка
  6. XXV кадр – Самообман
  7. Delayed minds – In a search near the stars

Перший тиждень травня приніс чимало релізів. LIGA.Life розповідає про перший реліз за цей рік від Tery; емоціональний сингл від хейтспіч та переосмислений пост-панк від SadSvit.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Tery – Разом

Жанр релізу: R&B.

Дата релізу: 03.05.2024.

Після останнього релізу "Цей Новий рік" у 2023 році, Tery повертається до музичного простору з новою історією про кохання у жанрі R&B.

Пісня розповідає про симпатію, що не розвинулася у повноцінні стосунки чи отримала логічне завершення. Тому автор вирішив розповісти про свої роздуми у цій пісні та нарешті признатися у своєму коханні.

Хейтспіч – Птахи летять додому

Жанр релізу: альтернативний рок.

Дата релізу: 02.05.2024.

Проєкт "Хейтспіч" продовжує експериментувати зі звуком, готуючись до виходу нового міні-альбому. Новий сингл "Птахи летять додому" являє собою серйозну дорослу роботу, яка символістично порівнює людей із птахами. "Чому вони повертаються назад до свого дому, коли там небезпечно?" – лунає такий меседж протягом пісні.

Пісня за своєю емоційністю та енергією є першою піснею у творчості проєкту. Особливо креативним моментом є моторошний монолог-крик Дмитра Однороженка, що переростає у брейк-кор партію з душевною піанінною соло-партією.

SadSvit – Напевно ти

Жанр релізу: пост-панк, альтернативний рок.

Дата релізу: 03.05.2024.

Після релізу альбому "Неонова мрія" Богдан Розвадовський розпочав експерименти зі звуком. За цей час вийшло чимало фітів, зокрема нетиповий інді-поп з Do Sliz "Луги".

У своєму новому синглі "Напевно ти" ліричний герой SadSvit’а шукає свою кохану. Він впевнений, що лише вона зможе побороти втому. Ці роздуми лунають під нетиповий для виконавця постпанк. Він відмінний, проте має схожу платівкову атмосферу, яка виражена ретро синтами.

Ragapop – Do you listen to Ragapop?

Жанр релізу: електроніка, пост-панк.

Дата релізу: 03.05.2024.

Три тижні тому проєкт Ragapop повернувся до музичного простору переосмисленим ностальгічним треком Bo Vzhe Toy Den Koly. А вже зараз повертається із повноформатником "Do you listen to Ragapop?".

Поєднуючи тексти Софокла, вірші Іллі Калюкіна та Світлани Пиркало, слухача занурюють у незвичну квінтесенцію пост-панку та лоу-файної електроніки, натхнену містичною та еротичною енергією української культури.

Рrovulok, sheetel – Звичка

Жанр релізу: шугейз, інді-рок, альтернативний рок.

Дата релізу: 03.05.2024.

Цікавий кросовер двох альтернативних проєктів. "Звичка" – це пісня про самотність та її негативну та часом летальну дію. Для ліричного героя вона гірша за паління цигарок та алкоголь, адже є також шкідливою звичкою. Особливо коли вона змінює біоритм та приносить внутрішній біль.

Сингл поєднав стилі обох проєктів: шугейзові перенавантажені гітари provulok та піанінне інтро з вокалом Антона Шителя – незвичайна суміш, яку Тощо спродюсував у повноцінний бенґер.

XXV кадр – Самообман

Жанр релізу: хіп-хоп.

Дата релізу: 03.05.2024.

Після довгоочікуваного повернення на хіп-хоп сцену роботою KADR AIRLINES виконавець продовжує рухатися далі та видав новий мініальбом "Самообман", запросивши до нього відомих виконавців C23 та Мішу Правильного.

У цій роботі автор порушує питання про внутрішні суперечки, шукає своє місце у світі, ділиться своєю думкою про свободу слова та фаталістичною долею людства, що зумовлена його прагненням до самознищення. "Самообман" має чимало експериментів із жанрами, зокрема джаз-хоп, бум-беп та ембієнту, який доповнює не без цього депресивну атмосферу роботи ще похмурішими барвами.

Delayed minds – In a search near the stars

Жанр релізу: шугейз, інді-рок, альтернативний рок.

Дата релізу: 03.05.2024.

Після релізу спільного зі слоукор виконавцем sho4k синглу "Літній ліс" розпочалася робота над повноформатником, який вийде на початку літа та міститиме 11 треків.

Макроальбом In a search near the stars від українського шугейз-проєкту Delayed minds, розташованого у Чехії, є мандрівкою у космосі з метою знайти вихід десь серед зірок. Протягом прослуховування відчувається музичний градієнт з елементів дрим-попу, шугейзу та емо музики.