Зміст:
  1. Бекхем
  2. Люпен
  3. Усе й зараз
  4. Падіння дому Ашерів
  5. Еліта
  6. Уроки хімії
  7. Енфілдський полтергейст
  8. Завантаження
  9. Наш стяг несе смерть
Ексклюзивні кадри про життя Девіда Бекхема, продовження пригод Ассана у "Люпен" та мінісеріал про задокументовані паранормальні явища – цей жовтень підготував чимало цікавих прем'єр на різний смак. LIGA.Lifе розповідає про серіали, які можна буде подивитися цього місяця.

Бекхем

Дата виходу: 4 жовтня.

Сезон: 1.

Де дивитися: Netflix.

Про що

Від простого новачка до світової зірки футболу: цей документальний серіал розповідає про стрімкий злет Девіда Бекхема. Містить ексклюзивні матеріали.

Люпен

Дата виходу: 5 жовтня.

Сезон: 3.

В ролях: Омар Сі, Людівін Саньє, Клотильда Ем, Ніколь Ґарсія та інші.

Де дивитися: Netflix.

Про що

Ассан переховується і мусить звикати до життя далеко від дружини й сина. Через страждання, яких вони зазнали через нього, Ассан не витримує і вирішує повернутися до Парижа, аби запропонувати їм шалену ідею: залишити Францію і почати нове життя деінде. Проте привиди минулого завжди десь поруч, і неочікуване повернення різко переверне всі плани догори дриґом.

Усе й зараз

Дата виходу: 5 жовтня.

Сезон: 1.

В ролях: Софі Вільде, Вів'єн Ачеампонг, Ніамей Маккормак, Сем Рубен та інші.

Де дивитися: Netflix.

Про що

Після кількох місяців лікування розладу харчової поведінки 16-річна Мія складає список бажань із типовими підлітковими пригодами, щоб надолужити втрачений час.

Падіння дому Ашерів

Дата виходу: 12 жовтня.

Сезон: 1.

В ролях: Френк Ланджелла, Карла Ґуджино, Мері МакДоннелл, Марк Гемілл та інші.

Де дивитися: Netflix.

Про що

Щоб забезпечити собі безбідне майбутнє, жорстокі брат і сестра будують сімейну династію. Але її спадкоємці починають гинути один за одним за загадкових обставин.

Еліта

Дата виходу: 20 жовтня.

Сезон: 7.

В ролях: Омар Аюсо, Надя Аль Саїді, Андре Ламолья, Марибель Верду та інші.

Де дивитися: Netflix.

Про що

З часів першого сезону акторський склад кілька разів змінився. Знайомі персонажі або загинули або успішно закінчили школу. А до "Лас-Енчинаса" прийшли нові учні. Незмінними залишилися лише загальна концепція та драматичне напруження шоу.

Уроки хімії

Дата виходу: 13 жовтня.

Сезон: 1.

В ролях: Брі Ларсон, Льюїс Пуллман, Ейжа Наомі Кінг, Стефані Кеніг та інші.

Де дивитися: Apple TV+.

Про що

1950-ті роки. Елізабет Зотт мріє займатися наукою, але на заваді стоїть суспільство, в якому місце жінки — на кухні. Вона погоджується зніматися у кулінарному телешоу й бере собі за мету навчити націю домогосподарок, яких ніхто не помічає, не лише куховарити.

Енфілдський полтергейст

Дата виходу: 27 жовтня.

Сезон: 1.

В ролях: Крістос Лоутон, Пола Бенсон, Деніел Лі, Грейс Еванс та інші.

Де дивитися: Apple TV+.

Про що

Мінісеріал про низку надприродних явищ, що відбулися 1977 року в місті Енфілд. Вважається найдокументованішим випадком паранормальних явищ — серіал заснований на більш ніж 250 годинах архівних аудіозаписів дослідника Моріса Гросса.

Завантаження

Дата виходу: 20 жовтня.

Сезон: 3.

В ролях: Роббі Амелл, Енді Алло, Аллеґра Едвардс, Зайнаб Джонсон та інші.

Де дивитися: Prime Video.

Про що

У майбутньому, де розгортаються події комедії, люди винайшли спосіб "завантажувати" себе в особисто обраний варіант загробного життя. Після своєї передчасної загибелі Натан потрапляє у власну версію раю, де зустрічає дівчину на ім’я Нора. Йому належить поступово звикати до нової форми існування, а Норі — вчитися поєднувати свою роботу помічника головного героя з буднями звичайної живої людини.

Наш стяг несе смерть

Дата виходу: 5 жовтня.

Сезон: 2.

В ролях: Різ Дарбі, Тайка Вайтіті, Крістіан Нерн, Нейтан Фоад та інші.

Де дивитися: HBO Max.

Про що

XVIII століття. Аристократ Стід Боннет зачаровується романтикою піратських пригод, відмовляється від усього, кидає сім’ю, купує корабель і вирушає грабувати торгові судна.