Історичне "золото". Українки стали чемпіонками світу U21 з пляжного волейболу

Українська пара Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко вибороли золоті нагороди на світовій першості з пляжного волейболу серед спортсменок віком до 21 року.

У фіналі "синьо-жовті" були сильнішими за іспанську пару Даніели Альварез Мендози та Софії Гонзалез Расеро.

Зустріч завершилася із рахунком – 2:1 (21:17, 18:21, 17:15) на користь українок.

На шляху до чемпіонського титулу українки виграли усі матчі в груповому етапі та вийшли в плей-оф з першого місця, а вже там не залишили шансів Італії, Росії та Швейцарії.

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

Раніше пара вісімнадцятирічних Ангеліни Хміль та Тетяни Лазаренко виборола бронзову нагороду на чемпіонаті віту у віковій категорії до 19 років, а після цього заявилася на чемпіонат світу серед 21-річних. І вже там дівчата стали чемпіонками.

Україна вдруге в історії виграла чемпіонат світу з пляжного волейболу серед 21-річних. 10 років тому, 2011 року, "золото" виграли Сергій Попов та Валерій Самодай. А от серед жінок – це перша медаль в історії України.