"Як тобі таке, Ілоне Маску?" – реакція українців на лауреатів Нобелівської премії миру
Нобелівською премією миру нагородили правозахисників з України, Росії та Білорусі, що викликало чимале невдоволення у соціальній мережі.
Головна причина обурення – дивно, коли під час війни в Україні, де російська армія не без допомоги Білорусі вбиває мирне населення, давати представникам цих країн Нобелівську премію, зокрема саме Нобелівку миру.
І все ж це перше нобелівське визнання України і воно є важливим, вважають українці.
"Нобель цього року – це символ того, що в Росії біда всередині ("Меморіал") і вона небезпечна миру України та Білорусі, зокрема, тому ЦГС документує злочини Росії і доносить світу про це інформацію, а Бяляцкій кинутий до в'язниці російським колабораційним режимом Лукашенка. Саме це і можна, і треба обговорювати. А не власні істерики і невігластво. Премію дають не державам, а людям і інституціям. І вибір гідний, і він взагалі не про "братські народи", а про опір спільному злу. Яким є російська держава, Шокований, що такі прості речі потрібно пояснювати", – пише Вахтанг Кіпіані.
Але є і ті, хто нагадує, що головна наша премія, – перемога – ще попереду. Саме за неї варто боротися.
Згадують українці і про те, що цей тиждень був надважким через постійні конфлікти в соціальній мережі – як не папа римський, так Ілон Маск.
Жартують, что це вже українська надможливість: швидко створювати меми та всією нацією мститися кривднику.