Олімпіада: Жан Беленюк здобув перше золото для України
Представник України у греко-римській боротьбі Жан Беленюк (до 87 кг) став олімпійським чемпіоном.

У фіналі українець боровся із триразовим призером чемпіонатів світу, угорцем Віктором Лорінцем.

Зустріч завершилася із рахунком 5:1 на користь українця.

З Беленюком Лорінц боровся вже не вперше, але жодного разу українець не поступався.

На шляху до фіналу Беленюк здолав чемпіона Європи Зураба Датунашвілі, представника Алжиру Башида Сід Асара, а у півфіналі був сильнішим за хорвата Івана Гуглека.

Для Беленюка це перше олімпійське золото.

У 2016 році він став срібним призером Ігор в Ріо-де-Жанейро.

Раніше срібну нагороду виборов Парвіз Насібов, який виступає у ваговій категорії до 67 кг.

Україна на Іграх в Токіо виборола 9 нагород: 1 золото, 2 срібні та 6 бронзових.

Раніше бронзовими призерами стали Дар'я Білодід (дзюдо), Ігор Рейзлін (фехтування), Олена Костевич та Олег Омельчук (кульова стрільба), Еліна Світоліна (теніс) та Алла Черкасова (боротьба).

Михайло Романчук у плаванні виборов срібну нагороду на дистанції 1500 м та бронзову – на 800 м.