Українські фільми "Памфір" та "20 днів у Маріуполі" перемогли на кінофестивалі в США
![Українські фільми "Памфір" та "20 днів у Маріуполі" перемогли на кінофестивалі в США Українські фільми "Памфір" та "20 днів у Маріуполі" перемогли на кінофестивалі в США](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/03/23/20230323180636-6375.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Повнометражний документальний фільм "20 днів у Маріуполі" Мстислава Чернова та художня стрічка "Памфір" режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука увійшли до числа переможців 47-го Міжнародного кінофестивалю у Клівленді. Про це повідомили на сайті премії.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
"20 днів у Маріуполі" переміг в номінації Standing Up. У цій номінації змагаються фільми про важливі суспільні події, активізм, боротьбу за справедливість.
Стрічка "Памфір" отримала нагороду в категорії "Фільми з Центральної та Східної Європи".
Міжнародний кінофестиваль у Клівленді (The Cleveland International Film Festival (CIFF) — щорічний фестиваль кіно у Клівленді (Огайо, США). Заснований у 1977 році, за 46 років він збільшив свою програму від 7 до понад 300 стрічок з десятків країн. Аудиторія фестивалю досягає майже 100 000 відвідувачів щорічно.