До нематеріальної культурної спадщини додали кашу з Вінниччини та кримськотатарську каву
![До нематеріальної культурної спадщини додали кашу з Вінниччини та кримськотатарську каву До нематеріальної культурної спадщини додали кашу з Вінниччини та кримськотатарську каву](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/02/27/20240227102609-3946.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
В Міністерстві культури та інформаційної політики оновили Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини. Як повідомили у пресслужбі міністерства, до переліку додали чотири нових позиції.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Зокрема, перелік доповнено традицією приготування та споживання каші "Зозуля" на Вінниччині, традицією приготування затірки в селі Крива Лука, кавовою традицією кримських татар та традиційним танцем кримських татар "Агір ава ве Кайтарма".
Відтепер громади мають вжити заходів щодо врахування рекомендацій та пропозицій Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України щодо забезпечення охорони елементів нематеріальної культурної спадщини.