Мультфільм "Думками навиворіт 2" став найкасовішим в історії студії Pixar
Кадр із мультфільму "Думками навиворіт 2"

Мультфільм "Думками навиворіт 2" став рекордсменом за касовими зборами в історії анімаційної студії Pixar. Менш ніж за місяць після виходу він зібрав понад 1,25 мільярда доларів. Про це пише Variety

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Прем’єра мультфільму відбулася 14 червня 2024 року, 19 червня "Думками навиворіт 2" вийшов у прокат. З того часу стрічка зібрала 1,25 мільярда доларів і випередила попереднього рекордсмена — "Суперсімейку 2", що за весь період зібрав 1,24 мільярда доларів. 

"Зараз "Думками навиворіт 2" займає четверте місце в рейтингу найкасовіших анімаційних фільмів усіх часів після "Крижаного серця" ($1,29 млрд), "Братів Супер-Маріо в кіно" ($1,36 млрд) та "Крижаного серця 2" ($1,45 млрд)", — зазначає видання. 

Втім, це не остаточна позиція нового мультфільму в рейтингу найприбутковіших, адже "Думками навиворіт 2" продовжують показувати в кінотеатрах. Відомо, що на внутрішньому ринку США мультфільм уже зібрав бокс-офіс у понад 543 мільйони доларів, а його міжнародні збори становлять 708 мільйонів. 

"Думками навиворіт 2" — це продовження оригінальної історії мультфільму "Думками навиворіт", що розповідає про емоції дівчинки. У новій частині 13-річна Райлі бореться з новими емоціями, які виникають у неї у підлітковому віці: до вже знайомих глядачам Радості, Печалі, Страху, Гніву та Відрази приєдналися Тривожність, Конфуз, Заздрість, Хандра та Ностальгія. 

Раніше ми повідомляли, що мультфільм "Думками навиворіт 2" зібрав 155 мільйонів доларів у США і 295 мільйонів доларів у світовому прокаті за перший вікенд.