На червоній доріжці Каннського кінофестивалю з’явилася міжнародна продюсерка у сукні Андре Тана
![На червоній доріжці Каннського кінофестивалю з’явилася міжнародна продюсерка у сукні Андре Тана На червоній доріжці Каннського кінофестивалю з’явилася міжнародна продюсерка у сукні Андре Тана](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/05/16/20240516161602-1022.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
На Каннському кінофестивалі під час показу фільму "Фуріоза: Шалений Макс. Сага" з Анею Тейлор-Джой та Крісом Гемсвортом у головних ролях з’явилася міжнародна продюсерка українського походження, засновниця "Оскару для блогерів" WIBA Awards Марія-Гражина Чаплін у сукні дизайнера Андре Тана.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
"Це плаття з лінійки вечірніх суконь Atelier Andre Tan, яку я представляв у шоурумі в Парижі, з колекції під назвою "Глибокий океан", – розповідає дизайнер.
![Фото надане командою дизайнера Андре Тана](https://www.liga.net/images/general/2024/05/16/20240516161605-3412.jpg)
Сукня має темно-синій колір та символізує море та воду.
"Море і вода завжди очищують людей та простір навколо нас. Це саме те, чого потребує наша країна зараз: не тільки допомоги, а й очищення. Власне, ця ідея і стала натхненням для концепції та кольорових рішень колекції", – додає Андре Тан.
Він наголошує, це велика честь, що Марія-Гражина Чаплін обрала сукню українського дизайнера, адже fashion-спільнота завжди уважно слідкує за хроніками та червоними доріжками Каннського фестивалю. "Я вважаю, що це знак уваги та підтримки української моди в цілому".