RU

"Об'єднані музикою" став постійним слоганом Євробачення

15.11.2023, 17:28 • 1 хвилина
Фото: Eurovision.tv

"Об'єднані музикою" став постійним слоганом музичного конкурсу Євробачення. Як повідомили у Суспільному мовленні, рішення було ухвалено Європейською мовною спілкою.

Цей слоган було створено для 67-го пісенного конкурсу, який організовували спільно Україна і Велика Британія. Гасло покликане продемонструвати здатність музики об'єднувати людей по всьому світу. 

Після успіху шоу організатори Євробачення вирішили залишити цей потужний слоган і для наступного Євробачення-2024, яке відбудеться в місті Мальме (Швеція), і для усіх наступних конкурсів.

"Євробачення — більше, ніж просто пісенний конкурс! Це святкування сили музики, яка об'єднує людей по всьому світу. Після понад 20 років використання різних слоганів і з наближенням нашого 70-річного ювілею ми відчуваємо, що знайшли гасло, яке справді відображає Євробачення", — зазначив виконавчий директор Євробачення Мартін Остердаль.

Відтепер постійний слоган слугуватиме постійним нагадуванням про головну місію конкурсу та його здатність об'єднувати людей за допомогою універсальної мови музики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини