Одеський художній музей хоче запустити музейні виставки в Metaverse
![Одеський художній музей хоче запустити музейні виставки в Metaverse Одеський художній музей хоче запустити музейні виставки в Metaverse](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/04/12/20230412180358-6857.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Одеський художній музей планує створити 3D-сканування сотень творів мистецтва, запустити онлайн-тур музеєм та пізніше перенести музейні виставки в Metaverse.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Для цього Одеський музей запрошує шанувальників мистецтва та колекціонерів стати другом музею на платформі nft.ofam.org.ua.
Прикрашені роботами видатних українських художників Кандинського, Жука, Головкова унікальні NFT-картки видаються для підтримки оцифровування та збереження музейних колекцій.
"Зібрана підтримка запустить процес 3D-сканування сотень творів мистецтва, які евакуювали у 2022 році, включно з тими, які не були в експозиції та довго були в сховищах", — зазначають представники музею.
Переглянути цей допис в Instagram
Людина, яка стане другом музею на платформі, матиме змогу відвідувати музей як в Одесі, так і онлайн за допомогою відеотурів, отримувати винагороди та переваги, потрапляти в список обраних для отримання нових цифрових активів (NFT), а згодом — відвідувати музейні виставки в Metaverse.
NFT — це цифрові токени, які використовують технологію блокчейн для перевірки їхньої автентичності та права власності. Їх можна використовувати для створення унікального цифрового мистецтва.
Одеський художній музей — один з лідерів музейної справи України. Команда музею до 2022 року запускала до семи виставок і приймала понад 45 000 відвідувачів на рік.