У Києві не планують відкривати пляжний сезон з міркувань безпеки
Фото: Unsplash

У КМДА заявили, що в цьому році не планують відкривати пляжний сезон через дію воєнного стану. Жителів столиці закликали утриматися від відвідування пляжів та зон відпочинку. Це рішення ухвалили на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

"Як і попередні два роки, громадянам не рекомендують відвідувати пляжі та зони відпочинку, щоб уникнути масового скупчення людей, що завадить їх безперешкодному доступу до укриттів і сховищ під час повітряної тривоги", – пишуть у пресслужбі адміністрації міста.

Також в КМДА попередили, що на територіях відпочинку планують проводити сезонні роботи. Обслуговуватимуть інженерні мережі, прибиратимуть і здійснюватимуть санітарну обробку територій, зокрема проти комах тощо.

Влада міста нагадала, що із введенням воєнного стану в усіх регіонах України з міркувань безпеки діють обмеження, які встановлені місцевими військовими держадміністраціями.

"Заборонено відвідування лісів та навігація певних плавзасобів на водних об’єктах, обмежено чи заборонено відвідування окремих туристичних маршрутів і об’єктів", – йдеться в повідомленні.