RU

У Києві на Подолі створили ділянку з луговими травами та квітами – фото

16.08.2023, 09:55 • 2 хвилини
У Києві на Подолі створили ділянку з луговими травами та квітами – фото - Фото
Фото: КМДА

У Києві в сквері на Контрактовій площі за ініціативи Посольства Королівства Нідерландів в Україні посіяли ділянку з луговими травами та квітами, повідомляє КМДА.

Зазначається, що у такий спосіб дипломатичне представництво підтримує місто у створенні ділянок із дикоросами в різних районах столиці.

Так, на експериментальній ділянці площею близько 70 кв. м посіяли багаторічні квіти, період цвітіння яких липень-жовтень. За необхідності навесні наступного року буде досіяно ще суміші польових квітів.

Фото: КМДА

Подібні ділянки з дикоросами приваблюють корисних комах, птахів та інших представників фауни міста. У такий спосіб можна підтримувати біорізноманіття в межах міста, кажуть у "Київзеленбуді".

Фото: КМДА

У Нідерландах вже тривалий час впроваджуються проєкти зі збереження та відновлення природних територій у межах населених пунктів. Тож у Посольстві сподіваються, що цю практику згодом підтримають й інші міста та селища України, а відтак сталі екологічні проєкти стануть новим етапом співпраці наших держав.

Фото: КМДА

У 2021 році за підтримки Нідерландів у парку "Веселка" в Шевченківському районі висадили масиви з багаторічників. Загалом 13 000 рослин на 1000 кв. м. Рослини підбирали не лише відповідно до місцевості, а й за різними періодами цвітіння. Цього року саме тут було встановлено перший готель для комах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини