RU

У Києві у сквері біля Берестейської висадили алею катальп – фото

31.07.2023, 10:07 • 2 хвилини
У Києві у сквері біля Берестейської висадили алею катальп – фото - Фото
Фото: Олександр Возний / Facebook

На місці демонтованих раніше МАФів біля станції метро "Берестейська" висадили алею з дерев катальп. Про це повідомляє Київська міська рада.

Фото: Олександр Возний / Facebook

За словами директора Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату Олександра Возного, недавно тут все було заставлено МАФами, а сьогодні у сквері вже ростуть тисячі злакових і багаторічних рослин.

"Тепер, після рясних дощів, з’явилася нагода висадити у спеціально підготовлений ґрунт і дерева, які гарно зарекомендували себе у міських умовах. Це катальпи, або, як їх ще називають, "дерева щастя". Нехай вони стануть символом нашої віри в українську перемогу і в щастя, на яке заслуговують абсолютно всі українці", — сказав Олександр Возний.

Фото: Олександр Возний / Facebook

Раніше на вулиці Табірній у Шевченківському районі столиці висадили понад 1 200 багаторічних і 900 злакових рослин. Відтепер тут групами ростуть гісоп, айстра Морозко, ехінацея, ромашки, лілейники, фаляріс, пеннісетум, снить, кніфофея, осока, енотера. Також висаджено 300 кущів бирючини та посіяно газон на 700 кв. м.

Фото: Олександр Возний / Facebook

Фото: Олександр Возний / Facebook
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини