У київському парку "Наталка" висадили алею троянд на честь Бахмута — фото
![У київському парку "Наталка" висадили алею троянд на честь Бахмута — фото У київському парку "Наталка" висадили алею троянд на честь Бахмута — фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/09/11/20230911131938-6949.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
У Києві в парку "Наталка", що на Оболоні, висадили троянди до Дня Бахмута, якому виповнилося 452 роки. Про це повідомили в КО "Київзеленбуд".
Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life
Зазначається, що 100 кущів закупила громада Бахмута, ще 20 — за власні кошти працівники КП УЗН Оболонського району як подарунок мешканцям Бахмута.
![Фото: Бахмутська міська рада](https://www.liga.net/images/general/2023/09/11/20230911131902-4010.jpeg)
Разом із жителями Бахмута, які вимушені тимчасово проживати у Києві, квіти висаджували керівництво Бахмутської міської військової адміністрації й Оболонської РДА.
![Фото: Бахмутська міська рада](https://www.liga.net/images/general/2023/09/11/20230911131913-6013.jpeg)
До того як росіяни перетворили Бахмут на руїни, його називали містом троянд. Саме тут у 2015 році зафіксували рекорд України – "Найбільшу кількість троянд в одній локації". На Алеї, присвяченій цим квітам, експерти нарахували понад 7 000 кущів. За деякими джерелами, загалом у місті їх налічувалося майже 40 000.
![Фото: Київзеленбуд](https://www.liga.net/images/general/2023/09/11/20230911131849-2864.jpeg)
![Фото: Бахмутська міська рада](https://www.liga.net/images/general/2023/09/11/20230911132207-5622.jpeg)