У Киргизстані заборонили "пропаганду ЛГБТ" серед дітей
Фото: Unsplash

Президент Киргизстану Садір Жапаров підписав зміни до закону "Про засоби масової інформації", згідно з яким заборонили "пропаганду ЛГБТ" серед дітей. Про це йдеться на сайті президента.

"Закон ухвалено з метою створення безпечного інформаційного середовища для забезпечення, збереження та зміцнення морального, фізичного, психологічного та соціального здоров’я дітей і підлітків", — йдеться у повідомлені.

У законі "Про засоби масової інформації" відтепер йдеться, що медіа, зокрема, в інтернеті, не мають поширювати інформацію, що "заперечує сімейні та традиційно-суспільні цінності, пропагує нетрадиційні сексуальні стосунки та формує неповагу до батьків чи інших членів сімʼї".

Також документ забороняє поширювати у ЗМІ матеріали, які спонукають дітей до самогубства, вживання наркотиків, тютюну та алкоголю, участі в азартних іграх, проституції та жебрацтві.

Зокрема, не можна поширювати контент, який містить нецензурну лексику, інформацію порнографічного характеру й виправдовує протиправну поведінку.

Відповідно до Конституції Киргизької Республіки, діти — це найважливіша цінність. Відповідно "держава створює умови, що сприяють різнобічному духовному, моральному, інтелектуальному та фізичному розвитку дітей, їхньому цивільно-патріотичному вихованню".