Забудовнику 200-річних майстерень на Подолі вручили пам’яткоохоронний припис
![Забудовнику 200-річних майстерень на Подолі вручили пам’яткоохоронний припис Забудовнику 200-річних майстерень на Подолі вручили пам’яткоохоронний припис](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/08/17/20230817095734-4301.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Департамент охорони культурної спадщини КМДА вручив пам’яткоохоронний припис замовнику робіт на вулиці Набережно-Хрещатицькій, 13. Про це розповіли на Facebook-сторінці департаменту.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
16 серпня департамент провів повторний огляд 200-річної будівлі на вулиці Набережно-Хрещатицькій, яку нещодавно почали розбирати. Під час огляду замовнику робіт вручили припис з пам’яткоохоронними вимогами.
![Фото: Департамент охорони культурної спадщини КМДА](https://www.liga.net/images/general/2023/08/17/20230817095744-2093.jpeg)
![Фото: Департамент охорони культурної спадщини КМДА](https://www.liga.net/images/general/2023/08/17/20230817095750-1095.jpeg)
У департаменті зазначили, що будівельні роботи у споруді наразі не проводяться. Водночас київський активіст Дмитро Перов заявив, що будівлю продовжують розбирати.
![Фото: Дмитро Перов](https://www.liga.net/images/general/2023/08/17/20230817095727-6016.jpeg)
Йдеться про будівлю 1822 року, яка вважається найстарішою зі збережених на набережній. Спочатку там знаходилися лазні купців Бубнових, а згодом — майстерні річкового порту та торгові приміщення.
14 серпня стало відомо, що забудовник почав зносити 200-річну будівлю. На її місці він хоче збудувати офісний центр.