Зміст:
  1. Про ранні підйоми
  2. Про харчування
  3. Про управління часом
  4. Про речі, на які завжди знайдеться час
  5. Про спорт
  6. Про ритуали краси
  7. Про психічне здоров’я
  8. Про вечірні звички
  9. Про ідеальний вихідний
  10. Про подорожі

Діана Глостер – сучасна лідерка думок для юних дівчат. У власному Youtube-каналі та Instagram розповідає про моду, правила етикету та своє життя.

"Лайфстайл" – нова регулярна рубрика, яка виходить на LIGA.Life. Ми спілкуємось з відомими українцями про їхній режим дня, звички, раціон та основні правила життя.

Окрім активного блогерства, Діана залітає у світові чарти. У 2016 році її пісня "Buona Sera" потрапила в чарт Billboard. Також популярними стали її пісні "Нас немає" та "Сніг". У 2020 році вона зіграла у новорічній стрічці "Мій дідусь – Дід Мороз".

У інтерв’ю для LIGA.Life розповіла, на що завжди знайде час у своєму графіку, які звички має та у чому собі не відмовляє.

Про ранні підйоми

Мій улюблений час доби – ранок. Я не просто жайворонок. Напевно, журавель, який обожнює вставати дуже рано і проводити час за улюбленими ранковими ритуалами. 

Для мене ранній підйом – до 9-ї ранку. Намагаюся прокинутись у проміжку 7-8 години. Але з роками ця звичка настільки бездоганно працює, що сплю без будильника і прокидаюся самотужки. Навіть у вихідні, коли собі точно обіцяю відпочити, все одно прокидаюся рано.

Це важливий час для мене. Зі сходом сонця відчуваю, як наповнююсь енергією і формую свій настрій на день. 

Ранок обов’язково починається з зарядки. Я її транслюю  в Instagram. Це змотивувало моїх підписників також почати робити зарядку та відчути її позитивний вплив на життя, здоров’я і самопочуття. 

Після зарядки випиваю стакан теплої води. Іноді з медом, іноді – без. Потім заповнюю щоденник пам’яті, у якому занотовую найважливіші думки, фрази чи події, які відбулись за минулий день. І ще заповнюю щоденник подяки. Вважаю, що це величезна магічна сила. Завжди намагаюся помічати та занотовувати, за що я вдячна людям, світу та собі.

Далі йду в душ, роблю б’юті процедури, наприклад, маску для обличчя. А далі за стандартом: одягаюсь, фарбуюсь і біжу у справах.

Щодо сніданку, то завжди їм зранку. Проте не завжди вдома та не завжди здорову їжу. Мій улюблений сніданок – ситна та поживна страва. Наприклад, авокадо тост з лососем чи яйцем пашот. Потім обов’язково щось солоденьке. Що більше та ситніше, то краще.

Проте якщо зйомки дуже рано і на сніданок немає часу, можу перекусити булочкою в машині або купити якийсь снек. Це мій маленький недолік.

Як живе Діана Глостер: блогерка, співоча акторка та авторка пісень
Діана Глостер. Фото із особистого архіву

Про харчування

Я собі дозволяю все, але не їм м’ясо. Віддаю перевагу морепродуктам та рибі. Проте це не заборона, а свідоме рішення.

Щодо солодкої та шкідливої їжі, тут заборон немає. Мені бракує часу на те, щоби нормально поїсти. Але для смаколиків завжди знайду вільну хвилинку. Шоколадки, цукерки, булочки – моя слабкість.

Я дотримуюсь інтуїтивного харчування: їм, коли потребує організм. Окрім цього, я активна людина, в моєму житті багато фізичного навантаження, тому про фігуру не хвилююся.

Проте здоров’я для мене – важливе. Тому намагаюсь харчуватися більш-менш корисно. Адже з таким ритмом життя, як у мене, здоров’я може стрімко погіршитися.

Про управління часом

У мене є декілька правил тайм-менеджменту. 

По-перше, планування з додатковим часом – правило 50%. Закладаю на справу не тільки реальний час її виконання, а ще додатково половину цього часу. 

Наприклад, якщо я на інтерв’ю виділяю 30 хвилин, то пишу собі у розклад, що воно займає 45 хвилин. 

Дотримання такого правила дозволяє у випадку форс-мажорних обставин залишатися продуктивною та всюди встигати.

Також допомагає моя звичка – ранні підйоми. Адже вранці намагаюся спланувати свій день, щоб був час і на себе, і на роботу, і на сім’ю.

Окрім цього, економлю час і поєдную декілька речей. Наприклад, за допомогою спеціальних аудіозаписів розспівуюся перед заняттями вокалу в машині. 

І головне правило –  не запізнюватися! Адже після першого запізнення графік перетворюється у доміно: я неодмінно не приїду вчасно на наступні зустрічі. Для того, щоб бути у часових рамках, варто поважати свій час та час інших людей.

Як живе Діана Глостер: блогерка, співоча акторка та авторка пісень
Діана Глостер. Фото із особистого архіву

Про речі, на які завжди знайдеться час

Завжди знайду час у графіку на заняття танцями. Це важливий для мене спорт з чотирьох років. Це і моральна розрядка, і запорука прекрасної фізичної форми. Тому усі знають, що ця річ у моєму графіку незмінна. Можу щось перенести, скасувати, але танці є завжди.

Також завжди знайду час, щоб зателефонувати мамі або коханому – це в житті пріоритет. Впевнена, що можу у будь-який момент відшукати вільну хвилинку і подзвонити родині. Можливо, саме зараз їм потрібна моя підтримка або поміч. 

Про спорт

Моя єдине і незмінне спортивне кохання – танці. Я займалась професійно спортивно-бальними танцями протягом 15 років. Але через травму ноги довелося піти з професійного спорту.

Після цього спробувала різні напрямки сучасних танців. Наразі займаюсь high heels – це стиль танцю, який виконується на високих підборах. Маю три заняття на тиждень по півтори години. Якщо потрібно, беру ще додаткові індивідуальні заняття.

Багато людей не сприймають танці як спорт, тому що ніколи ними не займались і не знають, що це насправді фізично складний вид спорту. Він дозволяє мені тримати себе у фізичній формі і розвивати відчуття ритму та музикальності.

Звичайно, також займалась у спортзалі, відвідувала заняття з петлями TRX. Проте в цілому не дуже люблю залізо та такі заняття. На противагу вправи з власною вагою мені подобаються. Тому інколи вдома виконую комплекси з онлайн-тренування. Наприклад, качаю прес та сідниці за допомогою фітнесрезинок та фітнесболу.

Як живе Діана Глостер: блогерка, співоча акторка та авторка пісень
Діана Глостер. Фото із особистого архіву

Про ритуали краси

Кожний ранок та вечір обов’язково вмиваюся спеціальним гелем. Потім витираю обличчя тоніком і наношу крем, який відповідає часу доби (денний/нічний). Також наношу крем під очі.

Окрім цього, роблю маски або кладу патчі. Для тіла роблю масаж дренажною сухою щіткою. Один раз на тиждень вдома проводжу процедуру обгортання. Також люблю скрабування тіла та обличчя.

Це важливі для мене ритуали. Адже через  контакт зі своїм тілом я проявляю повагу до нього і так виокремлюю час тільки для себе.

Про психічне здоров’я

Протягом шести місяців я щотижня ходжу до психолога. Це допомагає тримати себе в чудовій психічний формі. Раніше в моїй сім’ї та оточенні це було не прийнято. 

Проте в певний момент я відчула, що потребую допомоги. Шляхом спроб та помилок знайшла свого спеціаліста. Тепер усім рекомендую не соромитись і звертатися за допомогою до фахівця. Особливо якщо є дитячі травми або стресова робота. Це допомагає не передавати свій поганий настрій рідним, колегам чи друзям.

Маю свій алгоритм пошуку справжнього фахівця:

  1. Людина повинна подобатися. Це відчутно одразу: чи можу розповісти їй про своє життя, довіритися. 
  2. Після кількох сеансів відстежую внутрішні зміни. Якщо поринаю у стан апатії, то, найімовірніше, це не мій спеціаліст. У мене вже був досвід, після якого я ще довго боялася піти до іншого психолога.
  3. Справжній спеціаліст не  викликатиме залежності. Знаю історії людей, коли після роботи з психологом вони не могли самотужки ухвалити рішення. Це також знак про те, що варто змінювати психолога.
Як живе Діана Глостер: блогерка, співоча акторка та авторка пісень
Діана Глостер. Фото із особистого архіву

Про вечірні звички

Вечір – зазвичай час для того, щоб прийти і лягти спати. Я дуже втомлююсь і часто приходжу  пізно. Проте якщо випав шанс прийти раніше, не вмикаю яскраве світло, запалюю свічки та маленькі лампи. 

Якщо не було часу на їжу протягом дня, ввечері залюбки спустошую холодильник. Після чого йду в душ, наношу нічні креми та олійки. Ці аромати дають додаткове розслаблення.

Також люблю читати на ніч. Хоча, зранку інформація краще сприймається, все одно обираю щось легке і з радістю читаю перед сном. Наприклад, зараз читаю "451 градус за Фаренгейтом" Рея Бредбері.

Маю звичку читати декілька книг одночасно. Тому, окрім Бредбері, на поличці книга "Про режисуру фільму" Девіда Мемета, а також четвертий том "Два життя" Конкордії Антарової. 

Про ідеальний вихідний

Вихідний обов’язково є в графіку. Стараюсь собі зробити неділю вихідним. Але через те, що у мене доволі творча робота, то в неділю можемо щось знімати, а в понеділок я маю змогу відпочити.

Для мене це про фізичний відпочинок: просто полежати, подивитися інтерв’ю на Youtube. Обираю за тематикою та за людьми, які мені цікаві. Фаворитами Youtube-каналів є "Дудь", "А поговорить?", Маша Єфросиніна та її "Екзамен", "Ходят слухи". 

Можу щось вдома подивитися, а потім вирушити в кінотеатр. Тому що кіно для мене – велика пристрасть. Купую великий попкорн і дивлюся фільм. Можу навіть піти на два сеанси поспіль. Це мій ідеальний вихідний!

Остання стрічка, яка вразила – мультфільм "Душа". Усім рекомендую, тонкий та глибокий мультфільм. Сподобалась стрічка "Чудо жінка". Мрію зіграти таку супергероїню. Сподіваюся, в Україні почнуть знімати фільми про своїх супергероїв. Якщо це буде жінка, буду першою стояти в кастингу на головну роль.

Як живе Діана Глостер: блогерка, співоча акторка та авторка пісень
Діана Глостер. Фото із особистого архіву

Про подорожі

Моя ідеальна відпустка – подорожі. Раніше я багато подорожувала, але з настанням пандемії бракує можливості насичуватись іншою культурою, красою, мовою. Коли цього не стало, зрозуміла, наскільки це впливає на моє життя.

Я багато подорожувала Європою, Америкою і східними країнами. Вражає кожен краєвид. Є міста, де мені максимально комфортно. Наприклад, Лондон, я вчилася там п’ять років. Для мене це місце, де я би точно змогла жити: менталітет, люди, краса архітектури, історія.

Дуже люблю Відень та окремі частини Лос-Анджелесу, наприклад, Санта-Моніка та чудова обсерваторія, звідки відкривається вид на напис "Hollywood". Це мої три міста сили.

Під час поїздок відбувається підживлення моєї уяви. Я пишу пісні, знімаю відео, фотографую. Сумую за подорожами. Навіть попри розуміння, що ми поки обмежені в цьому, все одно пишу список країн та конкретних міст, які хочу відвідати.

Дуже хочу побачити на власні очі красу Мальдівських островів. Також хотілось би в Нову Зеландію та Австралію. На жаль, не була в Нью-Йорку та Сан-Франциско, тому найближчим часом планую промайнути трасою мосту Золоті ворота (Golden Gate Bridge). Також хочу побачити велич Ніагарського водоспаду.