16-річна українська тенісистка обійшла італійку, росіянку і японку та взяла титул ITF

Українська тенісистка Анастасія Соболєва виграла дебютний титул на дорослому турнірі ITF (International Tennis Federation), який відбувся в Туреччині.

Про це повідомляє Федерація Тенісу України.

Анастасії 16 років, вона родом з Дніпра.

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

Зазначається, що спортсменка у фіналі обіграла 20-річну італійку Нурію Бранкаччо – 6:0, 7:6 (7-5).

В основній сітці змагань Соболєва поступово перемогла японку Місакі Мацуду – 6:1, 7:5, росіянку Анастасію Захарову – 6:1, 7:6 (7-5), італійку Лізу Пігато – 6:3, 7:5 -і  француженку Аліс Рамі – 7:5, 6:1.

Призовий фонд турніру склав $15 000.

• 17 березня чоловіча збірна України з тенісу перемогла команду з Ізраїлю на Кубку Девіса.