Доходи Apple в першому кварталі 2025 року не виправдали очікування аналітиків: деталі

Доходи американської корпорації Apple від сервісів за перший квартал 2025 року продемонстрували зростання, досягнувши нового рекорду, попри те, що вони не виправдали очікувань аналітиків. Загалом компанія перевершила прогнози від Wall Street, пише Variety.
У березні 2025 року підрозділ Services, до якого входять App Store, Apple Pay, Apple TV+, Apple Music, iCloud та інші сервіси, демонструє рекордні квартальні продажі – $26,65 млрд (зростання на 11,8%). Згідно з даними StreetAccount, аналітики прогнозують $26,70 млрд доходу від цього сегменту.
Компанія відзвітувала про $95,36 млрд продажів (зростання на 5%) і 24,8 млрд чистого прибутку (або $1,65 на акцію) за квартал. Wall Street очікував $94,68 млрд виторгу та $1,63 прибутку на акцію.
Крім цього генеральний директор компанії Тім Кук під час телефонної розмови з інвесторами заявив, що впроваджені президентом Трампом мита за поточних умов додають приблизно $900 млн витрат для Apple у червневому кварталі. Однак Кук підкреслив, що компанія не може надати точні прогнози на квартал, оскільки "не впевнена у можливих майбутніх діях" до його завершення.
Apple очікує, що в новому кварталі більшість телефонів, проданих у США, надходитимуть з Індії, а iPad, Mac і більшість інших продуктів компанії, що імпортуються до США, вироблятимуться у В'єтнамі, каже Кук. Він зазначає, що Китай – країна виготовлення "переважної більшості" продукції Apple за межами США. Заразом додає, що прогнозувати вплив тарифів Трампа після червня "дуже складно", адже "я не впевнений, що станеться з митами".
Apple планує перенести складання iPhone, що продаються у США, до Індії у 2026 році.
Раніше аналітики попереджали, що ціни на iPhone в США можуть різко зрости з огляду на високу залежність Apple від імпорту з Китаю, основного центру виробництва пристроїв, на який поширюється найвища ставка тарифу Трампа в 125%.
Bloomberg писав, що американський технологічний гігант Apple через торговельну війну США з низкою країн опинився на порозі найсильнішої кризи з часів ковіду.