HBO купила фільм Наталії Ворожбит "Погані дороги". Але без п'ятого оповідання
Кадр з трейлера драми Наталії Ворожбит "Погані дороги"

Військову драму "Погані дороги" Наталії Ворожбит придбала американська мережа платного телебачення HBO, пише The Kyiv Independent.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

На платформах HBO, HBO Go в країнах Центральної Європи фільм доступний українською та російською мовами з англійськими субтитрами, згідно з анонсом фільму від 16 грудня.

За темою: "Війна була вчора". Як драматургиня Наталія Ворожбит стала режисеркою та зняла фільм "Погані дороги"

Утім, зі стрічки вирізали п’яте оповідання, що розповідає про закохану в українського бійця військову-медсестру, яка після вбивства та обезголовлення Віктора російськими окупаційними військами, на пару з іншим військовим їде у машині та везе його безголове тіло до його дружини.

За словами Ворожбит, фільм скоротили через те, що британська компанія Reason 8, яка займалася розповсюдженням фільму, попросила вирізати п'яту історію, бо вона "занадто похмура і занадто довга". 

  • "Погані дороги" – екранізація однойменної п’єси Ворожбит 2017 року. Оригінальний фільм складається з п'яти коротких оповідань, дія яких відбувається на Донбасі, який продовжують руйнувати російські війська. 
  • Оригінальна версія "Поганих доріг" доступна на трьох українських стримінгових сервісах Takflix, OLL.TV та SWEET.TV. 
  • Світова прем'єра фільму відбулася у вересні 2020 року на Венеційському кінофестивалі та була відзначена нагородою за "кращу інноваційну роботу". 
  • У вересні драму Ворожбит номінували на подання України на 94-ту церемонію вручення премії "Оскар". У результаті фільм не потрапив у шортлист премії "Оскар". 
  • Зйомки фільму профінансував здебільшого Український культурний фонд. Виробництво стрічки коштувало 13,5 млн грн ($500 000).

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин