Наші у світі. Поразки та перемоги Костюк, Усика, Романчука та Ягупової – дайджест

Плавання

Український плавець Михайло Романчук здобув бронзу у шостому турі клубних змагань International Swimming League.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України на своїй сторінці у Facebook.

Романчук фінішував третім на дистанції 400 м вільним стилем. Він встановив новий рекорд України, пропливши 400 метрів за 3 хвилини 39 секунд 63 мілісекунди.

Українець представляє італійську команду Aqua Centurions.

Бокс

Український боксер Олександр Усик переміг британця Дерека Чісору за рішенням суддів 117:112, 115:113, 115:113.

Перемога у бою проти Чісори принесла Усику пояс Інтерконтинентального чемпіона у суперважкій вазі за версією WBO (World Boxing Organization).

Інший український боксер Віктор Вихрист достроково переміг 43-річного німецького боксера Якупа Саглама.

Вихрист та Саглам провели у рингу чотири раунди. На п'ятий раунд німецький боксер відмовився виходити, що означає дострокову перемогу українця.

Баскетбол

Українські баскетболістки Аліна Ягупова та Людмила Науменко показали відмінний результат у складі турецької команди "Чукурова".

Про це повідомляє ukrbasket.net.

У грі проти команди "Ізміт" Ягупова за 39:13 набрала 26 очок, 6 підбирань, 9 передач, 5 перехоплень.

Науменко за 40 хвилин набрала 7 очок, 6 підбирань, 3 передачі.

Це вже третя поспіль перемога "Чукурови" в чемпіонаті Туреччини.

Теніс

Завдяки участі у турнірі ATP український тенісист Віталій Сачко з 529-тої позиції у світовому рейтингу опинився у топ-500 тенісистів світу.

Він посів 495-ту позицію рейтингу ATP.

Марта Костюк програла у фіналі турніру ITF у Техасі, США. Українка поступилася американці Енн Лі.

Проте завдяки виходу у фінал Костюк увійшла в топ-100 тенісисток світу рейтингу WTA. Вона посіла 97-ме місце.

На своїх позиціях у рейтингу залишились Еліна Світоліна (5 місце), Даяна Ястремська (29 місце) та Леся Цуренко (144 місце).

Про це повідомляє Суспільне. Спорт.

Катерина Козлова та Катаріна Завацька погіршили свої результати. Козлова опустилась на дві сходинки, посівши 105-те місце. Завацька опустилась на одну, посівши 117-те місце.