Робота українського фотографа – серед переможців найбільшого у світі фотоконкурсу
У міжнародному конкурсі "Вікі любить Землю"-2021 серед переможців є робота українського фотографа Володимира Бурдяка, йдеться на сайті конкурсу.
Фото посіло шосте місце.
На ньому зображені олені в Національному природному парку Кременецькі гори на Тернопільщині.
"Це фото я зробив у січні. Пам’ятаю, був морозний ранок, і на дорогу, якою влітку їздять лісники, вийшли три олениці, ніби завмерли, коли на них світило сонце. Я встиг зробити кілька кадрів, і вони пішли далі вглиб лісу", – пригадує автор.
Далі – 15 найкращих фото, відібраних з 64 000:
Узбережжя Атлантичного океану в природному парку Сінтра-Кашкайш у Португалії.
Ландшафт парку Агріколо Юд Мілано поблизу Розате, Італія.
Озеро Стимфалія в Греції.
Середньовічний замок Зілкале, що в "Долині Шторму" у Понтійських горах, Туреччина.
Гора Мерапі на кордоні Центральної Яви та регіону Джок'якарта в Індонезії.
Деревний равлик на кульбабі в лісі у Ленінградській області, Росія.
Бурогорлий сонячний птах в природному парку Мапава на Філіппінах.
Товстоголова змія, спіймана в державному парку Серра-ду-Мар, Бразилія.
Представник виду павуків Carrhotus xanthogramma. Фото зроблене в природному заповіднику Аккеріно Кантагалло в провінції Прато, Італія.
Жук-листоїд (Aulacophora indica), що визирає з отвору в листі дерева Alnus nepalensis, знайдений в національному парку Читван, Непал.
Представники виду птахів Ploceus philippinus, відомі своїми витончено сплетеними гніздами з національного парку Чітван у Непалі.
Дикий голуб, що летить під час дощового дня, сфотографований у Непалі в національному парку Чітван, який є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Трав’яна жаба у природному парку "Пфальцський ліс", Німеччина.
Рожевий фламінго, сфотографований у польоті, в заповіднику дикої природи Рас-Аль-Кор, що розташований у Дубаї. Фото з Об’єднаних Арабських Еміратів, що вперше взяли участь у конкурсі.
"Вікі любить Землю" – найбільший у світі фотоконкурс на тему природної спадщини, який провели увосьме. У конкурсі взяли участь 34 країни та території. За три місяці 2021 року до Вікісховища було завантажено понад 64 000 фотографій пам’яток природи від понад 4 300 авторів. Організатори обрали з них 15.
Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин