Вправи на стегна, тренування на реакцію, HIIT в парку, біг по сходинках та йога флоу
Фото: pexels.com

Розвиваємо реакцію та зорову координацію. П'ять вправ з тенісним м'ячиком

Координація – це здатність ваших очей контролювати рухи. Ваші очі посилають сигнали до мозку, який спрямовує сигнал руху рукам. Люди, які мають хорошу координацію очей і рук, можуть швидко та ефективно обробляти цю інформацію. Це призводить до оперативного реагування та покращення спортивних результатів.

Такі види спорту, як бейсбол, настільний теніс, великий теніс, гандбол, хокей, баскетбол, волейбол та навіть бокс вимагають від спортсменів на додаток до інших важливих атрибутів гарну координацію рук і очей. 

Координацію можна розвинути шляхом регулярного виконання спеціальних вправ. Пропонуємо виконати подібний комплекс. Для нього вам знадобляться два м'ячики для тенісу. Деякі вправи потребуватимуть участі ще однієї людини. Тривалість вправ можна регулювати в залежності від ваших потреб.

Вправи на стегна, тренування на реакцію, HIIT в парку, біг по сходинках та йога флоу
Фрагмент відео з fightTIPS
 1. Стисніть у правій долоні м'ячик.

 2. Руки виведіть перед собою та дещо зігніть. Ваша позиція має нагадувати позицію боксера, який захищається.

 3. Випустіть з долоні м'ячик.

 4. Не дайте м'ячику впасти, зловивши його лівою долонею. 

Змінюючи руку, розвертайте корпус у напрямку руки, яка тримає м'яч. З практикою збільшуйте тем виконання вправи.

Інші вправи за посиланням.

Пропрацьовуємо внутрішню частину стегна. П'ять вправ для підтягнення м'язів цієї зони

Під час тренувань ми часто забуваємо про м'язи внутрішньої частини стегна, які потребують окремої уваги. Присідання, випади та підйоми ніг допоможуть вам пропрацювати цю зону.

Пропонуємо виконати п'ять вправ, які допоможуть підтягнути м'язи внутрішньої частини стегна. З додаткового спорядження вам знадобиться лише килимок для йоги. Проте для ускладнення вправ та збільшення ефекту можна скористатися фітнес-резинкою.

Кожна вправа виконується протягом 45 секунд. Між вправами є 15 секунд відпочинку.

Присідання

Вправи на стегна, тренування на реакцію, HIIT в парку, біг по сходинках та йога флоу
Фрагмент з відео Allblanc TV
 1. Станьте прямо.

 2. Розставте ноги ширше, ніж ширина плечей.

 3. Руки скрипіть та поставте перед собою.

 4. Присядьте, щоб ноги були під кутом 90 градусів.

 5. Поверніться у початкове положення.

Інші вправи за посиланням.

Цікаві вправи для HIIT у парку. Спалюємо калорії на свіжому повітрі

Ці функціональні вправи підійдуть як жінкам, так і чоловікам. Ви можете використати окремі, які найбільше сподобались, або виконати їх у вигляді повноцінного HIIT. Для цього виконуйте кожну вправу протягом хвилини з 10–12 секундним проміжком на відпочинок. Можна зробити 2–3 підходи.

Комплекс № 1.

 

Інші тренування за посиланням.

Що таке йога флоу. Тренування, яке знімить стрес та покращить рівновагу 

Йога флоу (потоку) або Віньяса йога – це практика, коли людина динамічно переходить з однієї пози одразу в іншу, слідуючи диханню. Цей безперервний потік руху та дихання породжує медитативний стан, у якому людина може відпустити думки, зосередитись на досвіді тут і зараз.

Заняття цим видом йоги, як правило, поєднує медитацію, роботи з диханням та енергійні рухи. Зазвичай вони починаються з більш м’яких рухів, щоб розігріти тіло, а потім переходять у складніші з плавною послідовністю. Сюди можуть входити асани, які виконуються стоячи, сидячи на підлозі, пози на розвиток рівноваги, а також різноманітні інверсії. 

Серед переваг практики йоги потоку:

 • Покращення витривалості та сили. Оскільки складні пози виконуються швидко, йога флоу допомагає нарощувати м’язову силу, одночасно покращуючи фізичну форму.

 • Варіант кардіо тренування. Згідно з дослідженням 2013 року, швидкі рухи та фізичні випробування цього виду йоги роблять її ідеальним серцево-судинним тренуванням.

 • Зменшує стрес та тривогу. У дослідженні за участі жінок, які переживають когнітивно-поведінкову терапію (КПТ), щоб кинути палити, дослідники виявили, що заняття йогою флоу допомагають знизити рівень стресу та тривоги. Це також допомогло учасникам кинути палити.

30-хвилинне тренування для покращення фізичної сили та розтяжки

Інші тренування за посиланням.

Вуличні тренування. Вправи на сходинках – худнемо та прокачуємо сідниці

Це можуть бути як окремі тренування для прокачування ніг та сідниць, а можуть й бути додаткові вправи для бігунів, щоб якось урізноманітнити пробіжку й додати більше спалених калорій!

10-хвилинне тренування зі сходами, яке можна виконувати не виходячи із дома

Інші тренування за посиланням.

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.

Подбати більше про своє тіло і стати спортивнішими допоможуть як правильне харчування, так і професійні тренери. Наприклад, у мережі Спортлайф. Спортлайф є партнером Ліга.Лайф у матеріалах щодо здорового способу життя. Вони підтримують цю тематику фінансово, однак не втручаються у редакційні матеріали.