Хочуть менше працювати, але заробляють більше. Як зумери змінюють ринок праці
Покоління зумерів поступово освоює ринок праці. Чим вони відрізняються від попередників? Найцікавіше зі статті The Economist

Важливе
- Рівень безробіття серед молоді досягнув 13%. Це найнижчий показник із 1991 року.
- У 2023 році зумерам у США, Великій Британії та Новій Зеландії підвищили середню погодинну оплату праці на 10-15% (залежно від країни). Це більше, ніж зростання зарплати в інших вікових груп.
- Міленіали виросли з думкою, що робота — це привілей. Але зумери вважають це одним з основних прав, тож мають інші підходи. Вони практикують "тихе звільнення" та "мінімалістичний понеділок", замість понаднормової роботи, віддають перевагу особистому життю й турботі про себе.
У країнах Західного світу щонайменше 250 мільйонів людей народилися у період із 1997-го до 2012 року. Близько половини з них зараз мають роботу, рівень працевлаштування лише зростає.
Покоління так званих зумерів суттєво відрізняється від своїх попередників — міленіалів (1981-1996 роки народження), покоління X (1965-1980 роки) та бебі-бумерів (1946-1964 роки). Їм часто приписують тривожність та меншу схильність до створення стосунків. Натомість у фінансовому плані зумери надзвичайно успішні.
Розблокуйте щоб читати далі
Щоб прочитати цей матеріал потрібно оформити підписку