Пояснення

Які форми навчання доступні для невакцинованих дітей. Пояснення омбудсмана

25.03.2021, 16:59 • 2 хвилини
Які форми навчання доступні для невакцинованих дітей. Пояснення омбудсмана - Фото
Домашнє навчання. Ілюстративне фото: depositphotos.com

Освітній омбудсман Сергій Горбачов пояснив, які форми навчання доступні для невакцинованих дітей.

Про це йдеться на сайті освітнього омбудсмана.

Пропонуються такі форми навчання:

  • Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат) – це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.
  • Сімейна (домашня) форма здобуття освіти – це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.
  • Педагогічний патронаж – це спосіб організації освітнього процесу педагогічними працівниками, що передбачає забезпечення ними засвоєння освітньої програми здобувачем освіти, який за психофізичним станом або з інших причин, визначених законодавством, зокрема з метою забезпечення доступності здобуття освіти, потребує такої форми.
  • Дистанційна форма здобуття освіти – це індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Читайте також: Ляшко відповів антивакцинаторам і батькам, які не хочуть робити щеплення дітям

Зазначимо, йдеться не про вакцину від COVID-19, а звичайні щеплення, згідно з календарем щеплень, які повинна отримати дитина.

  • 23 березня Верховний суд підтримав заборону відвідувати школу невакцинованим дітям.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини