RU
Розваги

Аніме, природа та вік: які креативні тренди будуть у 2023 році

10 хвилин
Аніме, природа та вік: які креативні тренди будуть у 2023 році - Фото
Креативні тренди 2023. Фото: Depositphotos
19.01.2023, 08:04

Як помінялась креативна комунікація брендів у році, що минув, і чого очікувати у 2023.

На правах партнерства

Міжнародна контент-платформа Depositphotos випустила свій щорічний прогноз "Креативні тренди 2023: Готові до втечі?". Команда проєкту разом з міжнародними експертами дослідила стилі, теми та ідеї, які впливатимуть на креативну комунікацію, поділилася інсайтами щодо того, як бренди й автори контенту можуть ефективно залучати свої авдиторії цього року. А також підготувала тематичні контент-колекції, що допоможуть креаторам з пошуком нових рішень та заощадять час для більш творчих завдань. Якими ж будуть головні тренди 2023 року?

Захоплення аніме

Тренд ностальгії за 2000-ми й стрімкий розвиток стримінгів принесли нову популярність аніме. Цікаві персонажі з надздібностями, захопливі сюжети та яскраві візуальні ефекти роблять японську анімацію чудовим способом переключити увагу. Окрім того, це натхнення для дизайну, нагода навчитися створювати гіперболічних персонажів, додавати у сюжетні лінії символічні елементи, проводити тематичні фотосесії та експериментувати з намальованими чи стилізованими костюмами.

Єднання з природою

Оскільки обмеження в більшості країн нарешті знято, мандрівки знову набувають популярності. Авдиторія готова до відкриттів і тестування нових продуктів та послуг. Однак, аби завоювати її увагу, бренди повинні враховувати, що глобальний світогляд змінюється. Відображення цього можна знайти у кольорах стилю горпкор, цікавості до відпочинку на природі, а також рішенні Івона Шуінара віддати Patagonia для боротьби з кліматичною кризою.

Дивовижний вік

Оскільки пандемія висвітлила глобальні проблеми, наступне десятиліття має змінити наше мислення, підходи та дії. Пріоритетною темою стане старіння. Адже до 2030 року кожній шостій людині буде 60 років або більше. Щоб адаптуватися до цього, компанії вже розширюють свої цільові авдиторії. Однин з підходів – використання у комунікації зображень і відео за участі різних вікових груп. Але контент має виходити за межі шаблонів. Автентичні зображення можуть демонструвати, як бебі-бумери чи представники раннього покоління X влаштовують вечірки, гуляють з друзями, розважаються тощо.

Ефемерний світ

2022 рік був перенасичений важливими світовими подіями, що спонукали багатьох подивитися на речі з нового ракурсу. Запозичуючи натхнення в магічному реалізмі 20-го століття, контент-креатори використовуватимуть у своїх роботах ефекти туману і розмитості, глибокі тіні та захопливі композиції. У фотографії й відео частіше зустрічатимуться експериментальне або креативне редагування і постобробка. Усе, щоб глядачі поринули у мрійливу естетику і запитали себе: "Те, що я бачу, реальне?"

Естетика сталості

Попри те, що сталий дизайн став загальноприйнятим терміном, зміна клімату є однією з найбільших проблем сьогодення. Цього року естетика сталого дизайну відіграватиме більшу роль, ніж будь-коли раніше. Глибокі монохромні кольори, класичні або ущільнені шрифти та мінімалістські текстури допоможуть вам створити інклюзивний дизайн, а відтак — оптимізувати ресурси, підвищити рентабельність інвестицій і зробити внесок у краще майбутнє як свого бренду, так і світу загалом.

Новий велнес

Останнім часом сфера оздоровлення зазнала неймовірної трансформації: сотні брендів представили calmtainment- та цифрові проєкти для догляду за собою. Щоб налагодити зв’язок з авдиторією, бренди доповнять свою маркетингову діяльність велнес-інструментами на основі AR та VR. Використання динамічної, абстрактної та тривимірної моушн-графіки з тематичними звуками й ароматами виведе ментальні практики на новий рівень.

Пошуки радості

Хороший сон, регулярне харчування та заняття спортом – основа гарного самопочуття, які увійшли у щоденну рутину. Нині люди цікавляться, як ще можна покращити свій стан? Так з'явилися рухи, присвячені романтизації життя та dopamine dressing – вибору вбрання, яке дарує позитивні емоції. Максималістська, еклектична і часом надто кричуща естетика буде присутня скрізь нарівні з мінімалістськими зображеннями. Креатори влаштовуватимуть яскраві фотосесії, а декорації та образи моделей стануть більш продуманими та ефектними — усе для того, щоб дарувати радість та вражати деталями.

Експертними думками у проєкті "Креативні тренди" поділилися:

  • креаторка Таїса Хорхе
  • креативна директорка та дизайнерка Нурія Віла;
  • студія Nohlab, орієнтована на створення міждисциплінарного досвіду на перетині мистецтва, дизайну та технологій;
  • персональна стилістка та креаторка максималістського контенту Талія Кастро-Вега;
  • бразильська дизайн-студія Monga D., яка створює дивовижні проєкти;
  • український фотограф та мандрівник Олександр Ладанівський;
  • директор Британського національного інноваційного центру з питань старіння Нікола (Нік) Палмаріні

Більше контенту для творчих проєктів ви знайдете за посиланням.

На правах партнерства

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини