Розваги

Відвідати виставку: Multiverse Universes Олександра Клименка у Києві

2 хвилини
Відвідати виставку: Multiverse Universes Олександра Клименка у Києві - Фото
Олександр Клименко на виставці в Лондоні 2013 рік
21.09.2020, 16:21

Головний герой картин нової серії художника – сяйво.

Де: У центрі Києва в Мандарин Плаза, вулиця Басейна 6, в арт-простір MandarinMaison, 5 поверх

Скільки коштує: вхід вільний

Коли приходити: з 11:00 до 21:00 до 27 вересня

У Києві триває виставка художника Олександра Клименка, чиї картини виставляли на міжнародних аукціонах. Одну з них купили за 25 000 доларів.

Хто автор

Клименка відібрали англійські експерти для виставки українського мистецтва та SaatchiGallery в Лондоні. Він представляв Україну на міжнародній виставці в Палаці Націй Женеви, KunsthistorischesMuseumWien, ArtFairMonaco та інших відомих майданчиках. Мав персональні виставки в Нью-Йорку та Парижі.

Що хоче сказати художник новою виставкою

Клименко з одного боку зашиває в свої роботи теорію Мультивсесвіту, каже, що метафізика світла та сяйва його завжди приваблювала.

На виставці, яка триває у Києві, представлені його живопис, фотографія та графіка. Він продовжує лінію українського та світового авангарду – Казимира Малевича, Василя Кандинського, Олександра Богомазова, Робера Делоне. І працює над створенням власних символів, ведучи при цьому філософський діалог з Малевичем.

Розповідає, що мета виставки – показати картини та нові ідеї, які вважає важливими для людства саме зараз.

"Моя головна ідея – донести до людей усвідомлення, що ми діти живого та розумного Космосу, що життя – це дар і чудо. Створене мною Ноосферно-Космічне Мистецтво – це авангард 21 століття, його ціль – об’єднання, подолання самовбивчого екологічного варварства, тупикової взаємної агресії", – каже художник.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини